انتخاب رشته ۳۳ هزار نفر در تکمیل ظرفیت کنکور دکتری ۹۰

قائم مقام سازمان سنجش آموزش کشور با اشاره به آخرین مهلت انتخاب رشته در مرحله تکمیل ظرفیت آزمون دکتری نیمه متمرکز سال ۹۰ گفت: ۳۳ هزار نفر تاکنون انتخاب رشته خود را ثبت کرده اند.

ابراهیم خدایی در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: داوطلبانی که در آزمون دکتری سال ۹۰ شرکت کرده اند تا ساعت ۲۴ امشب ۲۳ آذرماه فرصت دارند که در مرحله تکمیل ظرفیت دوره دکتری نیمه متمرکز سال ۹۰ شرکت کنند و تا ۵ کد رشته را در فرم انتخاب رشته درج کنند.

خدایی اضافه کرد: پس از انتخاب رشته داوطلبان، افراد مجاز برای مرحله مصاحبه در نیمه اول دی ماه معرفی می شوند و پس از آن دانشگاهها به مدت ۲۰ روز فرصت دارند که مراحل مصاحبه را به انجام برسانند.

وی یادآور شد: نتایج نهایی نیمه دوم بهمن ماه اعلام می شود و افراد معرفی شده نهایی به دانشگاهها برای ثبت نام معرفی می شوند. البته دانشگاهها در اعلام نیمسال پذیرش و اعلام حدنصاب لازم در مرحله شفاهی اختیار دارند.

به گزارش مهر، تکمیل ظرفیت آزمون نیمه متمرکز ورودی دوره دکتری تخصصی سال ۹۰ در روزهای ۲۰ تا ۲۳ آذرماه انجام می شود و داوطلبان با ورود به سایت سازمان سنجش و پرداخت ۲۸ هزار ریال می توانند نسبت به انتخاب رشته در این مرحله اقدام کنند.

آزمون دکتری نیمه متمرکز سال ۹۰ در روز ۲۵ فروردین سال ۹۰ برگزار شد و پس از اعلام نتایج نهایی در شهریورماه، بر اساس تصمیم شورایعالی انقلاب فرهنگی، مرحله تکمیل ظرفیت برای آن درنظر گرفته شد.

ایوزیان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

استخدام مهندس صنایع- 23 آذر 90

پ دسامبر 15 , 2011
۱-      یک شرکت مهندسین مشاور با سابقه به منظور تکمیل کادر فنی خود از واجدین شرایط دعوت به همکاری می نماید. –         ۲نفر آقا لیسانس مهندسی صنایع ، گرایش برنامه ریزی و تحلیل سیستم ها تخصصهای موردنیاز: تهیه مستندات نظام مدیریت کیفیت و HSE، بهبود سازمانی . بودجه ریزی محل […]