انتخاب رشته مجدد پذیرفته نشدگان آزمون ارشد دانشگاه آزاد فراهم شد

پرتال دانشگاهی به نقل از خبرگزاری آنا: رئیس مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی گفت: امکان انتخاب رشته مجدد پذیرفته نشدگان آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی فراهم شد.

ناصر اقبالی، رئیس مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی با بیان این مطلب گفت: به اطلاع آن دسته از داوطلبانی که در مرحله اول پذیرش آزمون کارشناسی ارشد سال ۱۳۹۱ دانشگاه آزاد اسلامی پذیرفته نشدند، می‌رسانیم که در رشته شهرهایی از واحدهای دانشگاهی و پردیس‌های واحد علوم و تحقیقات ظرفیت ارشد وجود دارد و این داوطلبان می‌توانند با انتخاب کد رشته محل مجدد در تکمیل ظرفیت شرکت کنند.

وی خاطرنشان کرد: اطلاعات بیشتر در خصوص چگونگی انتخاب رشته شهر مجدد پذیرفته نشدگان در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۱ دانشگاه آزاد اسلامی به زودی اعلام خواهد شد.

در آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی ۶۲۵ هزار و ۹۳۵ نفر ثبت‌ نام کردند که از این تعداد ۸۰ درصد معادل ۴۹۹ هزار و ۸۵۰ نفر در جلسه آزمون حضور داشتند ضمن اینکه تعداد پذیرفته‌شدگان این آزمون ۶۳ هزار و ۴۱۹ نفر است.

ایوزیان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

امشب اعلام نتایج کنکور دکتری91/6/26

ی سپتامبر 16 , 2012
پرتال دانشگاهی به نقل از خبرگزاری مهر: فهرست پذیرفته شدگان نهایی آزمون نیمه متمرکز دکتری سال ۹۱ ساعت ۲۲ امروز منتشر می شود. پذیرفته شدگانی که فهرست اسامی آنان بر روی سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org  قرار می گیرد باید با در درست داشتن مدارک مورد نیاز که به […]