امشب اعلام نتایج کنکور دکتری۹۱/۶/۲۶

پرتال دانشگاهی به نقل از خبرگزاری مهر: فهرست پذیرفته شدگان نهایی آزمون نیمه متمرکز دکتری سال ۹۱ ساعت ۲۲ امروز منتشر می شود.

پذیرفته شدگانی که فهرست اسامی آنان بر روی سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org  قرار می گیرد باید با در درست داشتن مدارک مورد نیاز که به همراه اطلاعیه ای که بر روی سایت سازمان قرار خواهد گرفت، ابتدا به سایت اینترنتی دانشگاه و موسسات آموزش عالی مورد قبولی خود مراجعه و بر اساس آن اقدام کنند.
در صورتی که دانشگاه و یا موسسه برنامه زمانی خاصی برای ثبت نام از پذیرفته شدگان خود درج نکرده باشد پذیرفته شدگان لازم است بر اساس برنامه زمانی از پیش تعیین شده در روزهای سه شنبه ۲۸ شهریور و یا چهارشنبه ۲۹ شهریور با در دست داشتن مدارک لازم جهت ثبت نام به دانشگاه و موسسعه ذیربط مورد قبولی مراجعه کنند.

همچنین با پیگیریهای صورت گرفته سازمان سنجش و وزارت علوم، مشکل نمرات کم یا صفر داوطلبان دکتری تا لحظه اعلام نتایج برطرف خواهد شد.

ایوزیان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست بعدی

استخدام مهندس صنایع- 27 شهریور 91

د سپتامبر 17 , 2012
۱- کارشناس امور مشتریان خانم حداکثرسن ۲۵ سال جهت کار درموسسه صدورگواهینامه اروپایی نیازمندیم ۸۸۸۹۹۹۱۱ ۲-  مهندسان مشاور , سرپرست واحد کنترل پروژه با حداقل ۱۰ سال سابقه کار  در پروژه های اجرایی و مشاور  کارشناس کنترل پروژه  با حداقل ۵ سال سابقه کار  لیسانس و یا فوق لیسانس صنایع […]