امروز آخرین مهلت ثبت نام کنکور دکتری ۹۱/ ثبت نام ۱۴۸هزار نفر در آزمون

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: مهلت ثبت نام آزمون ورودی دوره دکتری نیمه متمرکز سال ۹۱ در ساعت ۲۴ روز چهارشنبه ۵ بهمن پایان می یابد و این مهلت دیگر تمدید می شود.

حسین توکلی در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: بر اساس برنامه زمانی پیش بینی شده برای ثبت نام داوطلبان در آزمون ورودی دوره دکتری نیمه متمرکز سال ۹۱، مهلت ثبت نام امروز ۵ بهمن پایان می پذیرد.

وی افزود: تا ساعت ۹ صبح روز چهارشنبه ۵ بهمن، ۱۴۸ هزار و ۳۲۸ نفر در آزمون ورودی دوره دکتری نیمه متمرکز سال ۹۱ ثبت نام کرده اند.

توکلی یادآور شد: به داوطلبانی که تاکنون اقدام به ثبت نام نکرده اند توصیه می شود در مهلت باقیمانده با مراجعه به سایت سازمان سنجش و آموزش کشور و پس از مطالعه و پرینت دفترچه و آماده کردن اطلاعات و تکمیل فرم پیش نویس تقاضانامه و مطمئن شدن از اطلاعات مندرج در آن نسبت به تکمیل فرم تقاضانامه الکترونیکی ثبت نام، اقدام کنند.

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: اطلاعات ثبت نامی کلیه داوطلبان که در آزمون ورودی دوره دکتری نیمه متمرکز سال ۹۱ ثبت نام کرده اند از روز دوشنبه ۱۰ بهمن تا روز چهارشنبه ۱۲ بهمن به منظور مشاهده و کننترل اطلاعات مندرج و ودر صورت لزوم برای ویرایش اطلاعات بر روی سایت سازمان قرار می گیرد و داوطلبان می توانند با درج کد رهگیری خود که در زمان ثبت نام دریافت کرده اند، اطلاعات را کنترل یا ویرایش کنند.

به گزارش مهر، داوطلبان می توانند با ورود به سایت سنجش به نشانی www.sanjesh.org و دریافت دفترچه علاوه بر خریداری کارت اعتباری ثبت‌نام در این آزمون ثبت نام کنند. هزینه ثبت نام در این دوره از آزمون ۲۳۲ هزار و ۵۰۰ ریال (معادل ۲۳ هزار و ۲۵۰ تومان) است. وجه ثبت نام شرکت در آزمون یک کدرشته امتحانی صرفاً به صورت اینترنتی قابل پرداخت است.

آزمون در ۲۸۵ کد رشته امتحانی در گروه های علوم انسانی، علوم پایه، علوم فنی مهندسی، کشاورزی و منابع طبیعی، هنر، علوم پزشکی، دامپزشکی، زبان و تربیت بدنی و علوم ورزشی در روز ۲۵ فروردین ماه ۹۱ برگزار می شود.

ایوزیان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست بعدی

استخدام مهندس صنایع- 5 بهمن 90

پ ژانویه 26 , 2012
۱-      مهندس صنایع علاقمند به برنامه ریزی آموزشی توانمند و علایق خود را به ایمیل ذیل ارسال نماید. estekhdam@gmail.com ۲-      شرکت تولید قطعات خودرو بازرس کنترل کیفیت و انباردار حداقل یکسال سابقه جاده ساوه- شهریار         ۵۶۸۶۰۲۲۲-۵۶۴۵۲۳۹۷ ۳-      مهندس صنایع برای همکاری در واحد مدیریت کیفیت با حداقل ۳ سال سابقه […]