امروز آخرین مهلت ثبت‌نام در کنکور دکتری آزاد/ برگزاری آزمون در ۴اسفند

مهلت ثبت نام در کنکور دکتری تخصصی دانشگاه آزاد اسلامی ساعت ۲۴ امشب به پایان می رسد اما تاکنون از سوی مرکز آزمون این دانشگاه، ظرفیت پذیرش اعلام نشده است.

به گزارش خبرنگار مهر، داوطلبان شرکت در مقطع دکتری تخصصی دانشگاه آزاد اسلامی که پذیرش در آن با آزمون و بدون آزمون صورت می گیرد تا ساعت ۲۴ امروز شنبه ۲۶ آذرماه فرصت دارند با مراجعه به سامانه ثبت نام مرکز آزمون به نشانی www.azmoon.org نام نویسی کنند.

پذیرش دانشجوی دکتری تخصصی در ۱۲۸ رشته و گرایش انجام می شود که از این تعداد ۲۸ رشته فنی و مهندسی، ۳۱ رشته علوم پایه، ۱۶ رشته دامپزشکی، ۳۰ رشته کشاورزی، ۷۵ رشته علوم انسانی و ۲ رشته هنر در نظر گرفته شده است.

متقاضیانی که تمایل به شرکت در بخش با آزمون این کنکور را دارند، می توانند با پرداخت مبلغ ۸۵ هزار تومان از طریق کارتهای شتاب، دفترچه راهنما و کارت اعتباری ثبت نام را تهیه کنند.

داوطلبان شرکت کننده در بخش بدون کنکور دکتری تخصصی دانشگاه آزاد اسلامی با پرداخت مبلغ ۱۲ هزارتومان می توانند کارت اعتباری را دریافت کنند.

آزمون دکتری تخصصی روزهای پنجشنبه و جمعه ۴ و ۵ اسفندماه سال ۱۳۹۰ برگزار خواهد شد اما تاکنون ظرفیت پذیرش در این دوره تخصصی اعلام نشده است.

 

ایوزیان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

استخدام مهندس صنایع- 26 آذر 90

ی دسامبر 18 , 2011
۱-     دانشجویان و فارغ التحصیلان MBA و صنایع جهت فعالیت پژوهشی درحوزه مخابرات. ارسال رزومه:resume@teyf.ir ۲-     مهندس صنایع کنترل پروژه و برنامه ریزی مسلط به MSP  و office و روش unido. تلفن: ۷۷۰۹۸۶۳ فکس: ۷۷۰۰۹۵۶۳ ۳-     مهندس صنایع با سابقه کار کم نیمه وقت تسلط کامل به excel . محل […]