اعلام نتایج ارشد پیام نور: ۱۰ اسفند

رئیس مرکز آزمون دانشگاه پیام نور گفت: اعلام نتایج ۳ آزمون فراگیر کاردانی به کارشناسی، کارشناسی و کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور از عصر دوشنبه از طریق سامانه سازمان سنجش آموزش کشور آغاز می شود.

محمدهادی امین ناجی در گفتگو با خبرنگار مهر با اعلام این خبر اضافه کرد: شرکت کنندگان در آزمونهای فراگیر دانشگاه پیام نور که ۳۰ دی ماه برگزار شد، می توانند از دوشنبه ۸ اسفندماه با مراجعه به سامانه اعلام نتایج سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org نتایج نهایی کنکور را مشاهده کنند.

وی گفت: نتایج کاردانی به کارشناسی، دوشنبه ۸ اسفندماه، نتایج کارشناسی سه شنبه ۹ اسفندماه و نتایج کارشناسی ارشد چهارشنبه ۱۰ اسفندماه اعلام می شود.

وی درباره ظرفیت پذیرش هر یک از این مقاطع، گفت: محدودیتی در پذیرش داوطلبان کاردانی به کارشناسی وجود ندارد زیرا بیشتر از تقاضا، ظرفیت اعلام شده است.

به گفته رئیس مرکز آزمون دانشگاه پیام نور، بالغ بر ۶۶ هزار نفر در مقطع کارشناسی و ۱۰ هزار و ۵۰۰ نفر هم در مقطع کارشناسی ارشد پذیرفته می شوند.

امین ناجی تاکید کرد که زمان بندی ثبت نام در کلاسهای درس به همراه اعلام نتایج، منتشر و کلاسهای درس از نیمسال جاری تحصیلی برگزار خواهد شد.

ایوزیان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

استخدام مهندس صنایع- 8 اسفند 90

س فوریه 28 , 2012
۱-      شرکت خدمات گلدیران جهت تکمیل کادر پرسنلی خود در شهرستانهای تهران، مشهد، تبریز و بابل از افراد واجد شرایط ذیل دعوت به همکاری می نماید. عنوان شغل رشته تحصیلی توانمندیها سرپرست/ کارشناس امور مشتریان برق/ صنایع/ مدیریت آشنا به CRM و اصول و فنون مذاکره روابط عمومی بالا حداقل […]