اعلام شرایط جذب دانشجوی کارشناسی ارشد مجازی

جزییات پذیرش دانشجو در دوره های آموزش الکترونیکی مقطع کارشناسی ارشد برای نیم سال نخست سال تحصیلی آینده در دانشگاه علم و صنعت اعلام شد.
به گزارش گروه علمی باشگاه خبرنگاران، متقاضیان از۲۱تا۳۱مرداد فرصت دارند که از طریق سامانه مرکز آموزش الکترونیکی دانشگاه علم و صنعت به نشانیhttp://vc.iust.ac.ir برای ثبت نام خود اقدام کنند.
آزمون ورودی، ساعت۹پنجشنبه۱۶شهریور در دانشگاه علم و صنعت ایران برگزار می شود.
همچنین انتخاب و پذیرش نهائی دانشجو از میان شرکت کنندگان در آزمون و بر اساس مجموع امتیاز حاصل از آزمون و مصاحبه (یا بررسی سوابق علمی و اجرائی به جای مصاحبه) صورت می پذیرد.
دوره های آموزش الکترونیکی مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه، طبق مقررات و آئین نامه های آموزشی دوره های کارشناسی ارشد، مصوب وزارت علوم، تحقیقات و فنّاوری و نیز ضوابط و مقررات تحصیلات تکمیلی دانشگاه علم و صنعت ایران برگزار می شود.
پذیرش دانشجو در این دوره به صورت آموزش محور خواهد بود و طبق آئین نامه آموزشی دوره کارشناسی ارشد، تعدادی از دانشجویان آموزش محور، که به تشخیص گروه آموزشی مربوط، حائز توانمندی های لازم باشند می توانند شیوه تحصیل خود را از آموزش محور به شیوه آموزشی- پژوهشی تغییر دهند.
دانشجویانی که شیوه تحصیل آنها به آموزشی- پژوهشی تغییر می یابد ملزم به دریافت، انجام و گذراندن پایان نامه مطابق قوانین و ضوابط دانشگاه هستند.
کلاس های دوره های آموزش الکترونیکی به صورت الکترونیکی تحت وب برگزار می شود.
امتحانات تمام دروس در هر نیم سال به صورت حضوری برگزار می شود و حضور دانشجو در امتحانات الزامی است.
دانشجویان دوره های آموزش الکترونیکی ملزم به پرداخت شهریه های ثابت و متغیر مطابق مصوبه هیات امنای دانشگاه هستند.
به دانش آموختگان دوره های آموزش الکترونیکی، مدارک رسمی دانشگاهی (گواهینامه موقت، دانشنامه و ریز نمرات) که در آن قید ” آموزش به صورت الکترونیکی” درج می شود تعلق می گیرد.
مدارک دانش آموختگان دوره های آموزش الکترونیکی همانند دوره های حضوری، قابل ترجمه و تایید است.

ایوزیان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست بعدی

استخدام مهندس کیفیت و مهندس برنامه ریزی تولید

د جولای 30 , 2012