اعلام سقف شهریه دوره دکتری

پرتال دانشگاهی به نقل از ایسنا: مدیر کل دفتر گسترش وزارت علوم، سقف شهریه دوره دکتری نوبت دوم دانشگاه‌ها را ۴۵ تا ۵۵ میلیون تومان عنوان کرد و گفت: بر این اساس شهریه رشته‌های علوم انسانی ۴۵ و مابقی رشته‌ها تا ۵۵ تومان برای هر دوره تحصیلی است.

همراهان نیوز: دکتر حسنی دلیل افزایش حدود ۳۰۰ درصدی شهریه دوره‌های نوبت دوم دکتری را نسبت به سال گذشته، افزایش هزینه‌های تمام شده برای دوره دکتری دانست.

مدیر کل دفتر گسترش وزارت علوم اضافه کرد:‌ البته در سال گذشته شهریه دکتری ویژه مربیان بین ۵۰ تا ۵۵ میلیون بود.

حسنی خاطر نشان کرد: ‌به دانشگاه‌ها اعلام شده است که با تصویب هیات امنا تا سقف ۵۵ میلیون تومان می‌توانند بر اساس برآورد هزینه تمام شده برای دوره‌های روزانه دکتری هزینه دوره دکتری نوبت دوم خود را تعیین کنند.

به گفته وی، سقف هزینه‌های تعیین شده برای دوره‌های دکتری نوبت دوم، یک هشتم هزینه دوره‌های دکتری در خارج از کشور است. به عنوان نمونه هزینه‌ای که برای دانشجویان دوره دکتری در خارج از کشور محاسبه می‌شود با توجه به هزینه دلار، ۴۰۰ میلیون می‌باشد.

ایوزیان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست بعدی

دوره آشنایی با ماژولهای PMBOK2008 (جدید)

ی جولای 22 , 2012
اطلاعیه دپارتمان (ثبت نام تا تاریخ ۹۱٫۵٫۴) بقاء، رشد و توسعه سازمان‌‌های پروژه محور در گرو انتخاب درست پروژه‌ها و اجرای درست، به موقع، با  بودجه مصوب و در چارچوب محدوده مصوب آن‌هاست. بدیهی است که این توانمندی تنها به وسیله کسب دانش و تجربه لازم در زمینه دانش مدیریت پروژه […]