اعلام تکمیل ظرفیت کنکور دکتری و ارشد در هفته آخر مهر

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از اعلام تکمیل ظرفیت برای ۲ کنکور دکتری و کارشناسی ارشد سال ۹۲ خبر داد.

 دکتر حسین توکلی : با توجه به اینکه تعدادی از داوطلبان در دومین دوره کنکور نیمه متمرکز دکتری سال ۹۲، نسبت به انتخاب رشته در برخی از کدشته – محل ها اقدام نکرده اند، مرحله تکمیل ظرفیت برای این دسته از داوطلبان اعلام می شود.

وی افزود: سازمان سنجش در اطلاعیه ای در هفته آخر مهرماه ۹۲ مراحل تکمیل ظرفیت را برای دو کنکور دکتری و کارشناسی ارشد اعلام می کند.

توکلی خاطرنشان کرد: کسانی که علاقمند باشند می توانند در زمان تکمیل ظرفیت های اعلام شده نسبت به انتخاب کد رشته محل های باقیمانده اقدام کنند.
مشاور عالی سازمان سنجش یادآور شد: پیش از این برای کنکور نیمه متمرکز دکتری سال ۹۲ تعداد ۱۰ هزار و ۸۰۹ نفر ظرفیت اعلام شده بود اما در نهایت ۹ هزار و ۹۵۱ نفر پذیرفته شده اند که ۸۵۸ نفر ظرفیت باقی مانده امکان شرکت داوطلبان را فراهم می کند.
وی افزود: برای کنکور کارشناسی ارشد سال ۹۲ نیز اطلاعیه تکمیل ظرفیت در هفته آخر مهرماه اعلام می شود.

ایوزیان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست بعدی

استخدام مهندس صنایع 14 شهریور 92

پ سپتامبر 5 , 2013
کارفرمایان محترم می توانندآگهی های استخدام خود در زمینه های مرتبط با مهندسی صنایع را به صورت رایگان برای درج در این فهرست به آدرسjobs@iedep.com   ارسال نمایند. ۱-مهندس صنایع , شهرک صنعتی ایوانکی NRI1390@gmail.com جهت دریافت ۴ مورد بعدی آگهی های استخدام مهندس صنایع مورخ ۹۲/۰۶/۱۴ به این لینک مراجعه […]