برنامه کدینگ ۵۰۴ واژه،۶۰۰ واژه و تافل (آبان۹۳)

تکنیک کدینگ، کلمات و معانی آن را تبدیل به تصاویری روشن و خاطره انگیز می کند، که تا سالها در ذهن شما همچون یک نقاشی زیبا یا یک شاهکار هنری حک می گردد و در عمیق ترین زوایای ذهن شما جای می گیرد.

امتیاز دیگر بهره گیری از این تکنیک، سرعت جذب بالای اطلاعات و ذخیره آن است. حفظ اجباری لغات سخت، یعنی آنچه برای شما یک چالش سخت یا یک آرزوی دست نیافتنی محسوب می گردید، اکنون به طور معجزه آسایی تبدیل به یک سرگرمی لذت بخش می شود. شما در طی یک روز کلاسی می توانید بیش از ۵۰۰ لغت دشوار را بدون داشتن هیچ پیش زمینه ای،  به خوبی به ذهن بسپارید.

کلاس های Coding  بدون شک مسیر شما را برای به خاطر سپردن لغات بسیار کوتاه کرده و سبب می شود تا شما بدون نیاز به مطالعه طولانی مدت تعداد قابل توجه ای از لغات را در ساختار حافظه بلند مدت قرار دهید.با توجه به اینکه هر کاندید آزمون کارشناسی ارشد در بخش زبان انگلیسی ملزم به کسب درصدی قابل قبول برای کسب رتبه بالاست، پیشنهاد می شود تا با شرکت در طراحی گشته، ذخیره لغات خود را در زمان کوتاهی افزایش دهید

موسسه پژوهش با برگزاری این دوره ها به صورت مستمر تلاش دارد داوطلبین را در راه رسیدن به بهترین نتیجه در کنکور کارشناسی ارشد یاری رساند.کدهای جدید اعلام شده برای دوره پاییز به شرح زیر می­باشد:

هزینه

ساعت

روز

تعداد ساعت

عنوان دوره

۸۵۰۰۰ تومان

۱۶ الی ۲۰

۲۷و۲۴و۲۰و۱۷ آبان

۱۶

۶۰۰ واژه

۶۰۰۰۰ تومان

۱۶ الی ۲۰

۱٫۴٫۸ آذر

۱۲

۵۰۴ واژه

۶۰۰۰۰ تومان

۱۵:۳۰ الی ۲۰

۱۵و۱۱ آذر

۱۰

تافل

علاقمندان می توانند با مراجعه به سایت iedep.com یا تماس با شماره ۰۲۱۸۶۷۴۱ نسبت به ثبت نام در این دوره ها اقدام نمایند.

نویسنده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

استخدام مهندس صنایع 7 آبان 93 (17مورد)

چ اکتبر 29 , 2014
کارفرمایان محترم می توانندآگهی های استخدام خود در زمینه های مرتبط با مهندسی صنایع را به صورت رایگان برای درج در این فهرست به آدرسinfo @ iedep.com ارسال نمایند. ۱- به صنایع و مدیریت آشنا به کسب و کار الکترونیک در تهران نیازمندیم. آدرس ایمیلjobs@mta.co.ir جهت دریافت ۱۶ مورد بعدی […]