اعلام اسامی پذیرفته شدگان نهایی آزمون دکتری نیمه متمرکز

نتیجه آزمون دکترای نیمه متمرکز سال ۹۱ به منظور ارائه خدمات بهتر از طرف سازمان سنجش ۲۶ شهریور اعلام می شود.
دکتر حسین توکلی مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور در گفتگو با خبرنگار صنفی آموزشی باشگاه خبرنگاران، افزود: با توجه به اطلاعاتی که از نتایج مصاحبه های آزمون دکتری نیمه متمرکز سال ۹۱ به سازمان سنجش ارسال شده برخی از دانشگاه ها و گروه های آموزشی نمرات مصاحبه را یا کم  یا صفر و یا غایب به سازمان ارسال کردند بنابراین بر اساس بررسی های کارشناسی انجام شده در سازمان سنجش نتایج این بررسی به مقام عالی وزارت علوم منعکس شد تا در این خصوص به دانشگاه های ذیربط تذکر داده شود که در گزینش نمرات مصاحبه باید به نحوی عمل شود تا حق داوطلبان ورود به دکترا از بین نرود.

وی گفت: با توجه به نظر خواهی انجام شده از داوطلبان دکتری بیش از ۷۰ درصد از آن ها  تقاضای افزایش وزن آزمون کتبی را داشتند.

توکلی تصریح کرد: سازمان سنجش هم اکنون منتظر ابلاغ نظر وزیر است تا با توجه به برنامه پیش بینی شده بر اساس نتایج آزمون سراسری ۹۱ در هفته جاری و برای پاسخگویی بهتر در ارائه خدمات بهتر ترتیبی اتخاذ کرده که فهرست اسامی قبول شدگان نهایی آزمون دکترا را روز یکشنبه ۲۶ شهریور اعلام کند.

ایوزیان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست بعدی

تقاضای 70 درصد داوطلبان آزمون دکتری در کاهش تاثیر مصاحبه

د سپتامبر 10 , 2012
تهران – مشاورعالی سازمان سنجش آموزش کشور اعلام کرد: بیش از ۷۰ درصد داوطلبان آزمون نیمه متمرکز دکتری خواستار افزایش وزن آزمون کتبی و کاهش تاثیر مصاحبه در فرآیند پذیرش دانشجوی دکتری هستند. [۷۰ درصد داوطلبان آزمون دکتری خواهان کاهش تاثیر مصاحبه هستند] ˈحسین توکلیˈ روز یکشنبه به برخی مشکلات […]