اعتراض دانشجویان دکتری و ارشد امیرکبیر نسبت به تخلیه خوابگاهها

صبح امروز شنبه دوم شهریورماه ۹۲ تعدادی از دانشجویان خوابگاهی کارشناسی ارشد و دکتری دانشگاه صنعتی امیرکبیر در اعتراض به تخلیه خوابگاه های خود مقابل ساختمان ریاست دانشگاه تجمع کردند.

این دانشجویان که ورودی کارشناسی ارشد سال ۹۰ و دکتری ۸۸ دانشگاه صنعتی امیرکبیر هستند، اعلام کردند که به آنها فرصت داده شده تا ۵ شهریور خوابگاه خود را تخلیه کنند این درحالی است که این دانشجویان تا آبان ماه براساس قوانین فرصت دارند که از تسهیلات خوابگاهی استفاده کنند.

دانشجویان که اکثرا در وضعیت دفاع از پایان نامه های خود قرار دارند با تخلیه خوابگاه دچار مشکلات عدیده ای شده و نمی توانند در فرصت اعلام شده پایان نامه خود را ارایه کنند.

به گفته دانشجویان معترض دانشگاه صنعتی امیرکبیر سال های گذشته تهمیداتی اندیشیده شده بود و به موجب آن دانشجویان به عنوان نیروی اضافه بر ظرفیت در خوابگاه حضور داشته و ۱۰۰ هزارتومان برای هر ماه  شهریه پرداخت می کردند ولی درسال جاری هیچ تمهیداتی در نظر گرفته نشده و از مسئولان دانشگاه نیز هیچ یک پاسخگو نیستند.

در پیگری از دانشگاه صنعتی امیرکبیر اعلام شد که معاون دانشجویی دانشگاه در میان تجمع کنندگان حاضر شده و مساله حل شده است این درحالی است که دانشجویان معترض عنوان کردند معاون دانشجویی دانشگاه اصلا در تجمع حاضر نشده و هیچ یک از مسئولان پاسخی به معترضان نداده اند و این اعتراض تا رسیدن به نتیجه ادامه دارد.

ایوزیان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست بعدی

اعلام نتايج نهايی آزمون ارشد 92 هفته آينده

ی آگوست 25 , 2013
مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشوراز اعلام نتایج نهایی آزمون کارشناسی ارشد ۹۲ در هفته آینده خبر داد. به گزارش پرتابل دانشگاهی به نقل از حسین توکلی در گفت‌وگو با خبرنگار «دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، با اشاره به اعلام نتایج نهایی آزمون کارشناسی ارشد ۹۲ در هفته آینده، گفت: […]