اطلاعیه مهم تخفیفات ثبت نام در آزمونهای صنایع سال ۹۲

اطلاعیه دپارتمان تخصصی مهندسی صنایع

به اطلاع کلیه داوطلبان گرامی کنکور کارشناسی ارشد مهندسی صنایع در سال ۱۳۹۲ می رساند، آزمونهای کنکور کارشناسی ارشد مهندسی صنایع در سال آتی در حال ثبت نام هستند.

تخفیف ثبت نام در این آزمونها منحصر به تخفیفات زمانی است. بدین معنی که برطبق قاعده حدید ثبت نام برای کلاسها و آزمونهای سال ۱۳۹۲، تخفیف ثبت نام از آذر ماه به میزان ۵۰ درصد شروع شده و تا پایان شهریورماه به صورت هفتگی این میزان تخفیف کاهش می یابد.

برای مثال تخفیف فعلی ثبت نام در آزمونها و کلاسها ۳۵ درصد است. این تخفیف در هفته آینده ۳۴ درصد خواهد بود و با گذشت هر هفته یک درصد از تخفیف ثبت نام کاسته خواهد شد.

بر این اساس با احتساب تخفیفات، هزینه ثبت نام در این هفته (از ۱۴ الی ۲۰ بهمن) ۳۱۲٫۰۰۰ تومان خواهد بود.

همانند سالهای گذشته در خردادماه همایش تقدیر از رتبه های برتر خواهیم داشت اما بر طبق تصمیمات صورت پذیرفته در دپارتمان تخصصی صنایع پژوهش، ثبت نام آزمونها و اعمال تخفیف به آزمونها در روز همایش انجام نخواهد شد و تنها راه بهره بردن از تخفیفات، ثبت نام زودتر با تخفیف بیشتر است.

ثبت نام جهت شرکت در آزمون شهرستانها فعلا از طریق نمایندگی تهران یا پرداخت آنلاین ممکن است.

لینک های مفید:

توضیحات تکمیلی طرح تخفیفات زمانی:

مدیر سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست بعدی

خاطرات و عکسهای پاییز و زمستان 91

س فوریه 5 , 2013
سلام دم کنکور گفتم برای اینکه یه مروری به خاطرات بشه یه تعداد عکس از کلاسهای پاییز رو قرار بدم… از شب یلدا و آش نذری و مراسم پیتزاخوری گرفته تا عکسهای دسته جمعی جلسات آخر… از همه تون بابت روزای خوب با هم بودن ممنونم.