اطلاعیه سازمان سنجش درباره انتشار کارنامه نتایج اولیه ارشد

1

سنجش- سازمان سنجش آموزش کشور بدین وسیله به اطلاع  کلیه داوطلبان شرکت کننده در آزمون ورودی تحصیلات تکمیلی (دوره‌های کارشناسی ارشد ناپیوسته داخل) سال ۱۳۹۰ می‌رساند که کارنامه نتایج اولیه آزمون مذکور اوایل هفته آینده بر روی سایت اینترنتی این سازمان به نشانیwww.sanjesh.org  قابل مشاهده خواهد بود و داوطلبان برای دسترسی به نتیجه آزمون خود لازم است شماره داوطلبی یا شماره پرونده و هم چنین مشخصات شناسنامه ای خود (نام خانوادگی و نام ، شماره شناسنامه و تاریخ تولد) را وارد نمایند. ضمناً :
۱ـ دفترچه راهنمای انتخاب رشته‌های تحصیلی (دفترچه شماره ۲)  این آزمون که شامل شرایط، ضوابط و ظرفیت پذیرش رشته‌ها می‌باشد، از روز سه شنبه ۳/۳/۹۰ در سایت اینترنتی این سازمان قابل دسترس خواهدبود. آن دسته از داوطلبانی که مجاز به انتخاب رشته‌های تحصیلی می‌شوند  درصورت تمایل به دریافت اصل دفترچه راهنمای انتخاب رشته‌های تحصیلی (دفترچه شماره ۲)، می‌توانند از روز پنجشنبه ۵/۳/۹۰ لغایت روز دوشنبه ۹/۳/۹۰ به مراکز پستی شهرستان محل اقامت خود مراجعه ونسبت به دریافت آن اقدام نمایند.
۲ـ به داوطلبان مجاز به انتخاب رشته‌های تحصیلی آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال  ۱۳۹۰ توصیه می‌شود، ابتدا نسبت به تهیه و مطالعه دقیق دفترچه راهنمای انتخاب رشته‌های تحصیلی (دفترچه شماره۲) اقدام نموده و کد رشته محل‌های مورد نظر خود (حداکثر ۱۰۰ کد رشته محل) را از میان کد رشته‌ امتحانی مجاز و یا کد رشته‌های امتحانی مجاز انتخاب و کد رشته‌ محلهای انتخابی را ابتدا به ترتیب اولویت علاقه مرتب نمایند و پس از آن کد رشته‌های انتخابی را در فرم پیش نویس (فرم پیش‌نویس در دفترچه راهنمای شماره ۲ چاپ شده است) به ترتیب علاقه به کد رشته محل‌های انتخابی درج و پس از اطمینان از صحت کد رشته محل‌های انتخابی، در محدوده زمانی که از ساعت ۹ صبح پنجشنبه ۵/۳/۹۰ لغایت ساعت ۲۴روز دوشنبه ۹/۳/۹۰ می‌باشد. برای انتخاب رشته به سایت سازمان مراجعه و با وارد کردن اطلاعات کارت اعتباری ثبت نام و یا شماره پرونده و کد رهگیری ثبت نام اولیه، نسبت به ثبت کد رشته‌ محلهای انتخابی و تکمیل فرم مذکور در مدت زمانی که در نظر گرفته شده، اقدام نمایند. بدیهی است پس از تایید نهایی کد رشته‌ محل‌های انتخابی توسط داوطلب، رمز ۱۵ حرفی توسط سیستم به عنوان رسید در  اختیار داوطلب قرار داده خواهد شد. 

یک دیدگاه برای “اطلاعیه سازمان سنجش درباره انتشار کارنامه نتایج اولیه ارشد

  1. با سلام و عرض خسته نباشید
    اینجانب شماره پرونده و شماره داوطلبی ارشد ۹۰ را ندارم(گم شده) برای دیدن نتیجه باید چکار کنم.لطفا پاسخ را به ایمیل اینجانب ارسال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست بعدی

توزیع کارت آزمون‌های فراگیر پیام نور ارشد از ۲۶ام

د مه 16 , 2011
ایسنا – مشاورعالی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: توزیع کارت آزمون دوره‌های مختلف فراگیر دانشگاه پیام نور از ساعت ۱۸ امروز آغاز می‌شود. دکتر حسین توکلی در گفت‌وگو با خبرنگار صنفی آموزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، با اشاره به آغاز توزیع کارت ورود به جلسه آزمون دوره‌های مختلف فراگیر دانشگاه پیام نور […]