اطلاعات همایشهای هدایت تحصیلی سال ۹۲ در سراسر کشور

اطلاعیه دپارتمان صنایع

به اطلاع داوطلبان گرامی می رساند، دپارتمان تخصصی مهندسی صنایع، به منظور هدایت تحصیلی کنکور ارشد ۹۳ و ارائه راهکارهای موفقیت در کنکور کارشناسی ارشد مهندسی صنایع و سیستم در سراسر کشور، همایشات متعددی برگزار خواهد نمود.

بر این اساس، سعی بر آن است تا با حضور اساتید مجموعه (دکتر ایوزیان و دکتر خاکبازان) در شهرهای مختلف، انتقال تجربیات چندساله دپارتمان در سال جاری صورت پذیرد.

همایش شهر تهران در خرداد ماه و به فاصله چند روز پس از اعلام نتایج کنکور ارشد و همزمان با جشن تقدیر از رتبه های برتر برگزار می شود.

همایشهای شهرستانها نیز عموما در اردیبهشت ماه برگزار خواهد شد. زمان دقیق برگزاری همایش در هر شهر به همراه نام سخنران از طریق همین سایت به اطلاع شما دوستان خواهد رسید.

جهت رزرو حضور در همایشات لطفا از لینکهای زیر اقدام نمایید:

همایش موفقیت در کنکور کارشناسی ارشد مهندسی صنایع و تقدیر از رتبه‌های برتر کنکور ۹۲

شهر تهران

رزرو همایش رایگان هدایت تحصیلی کنکور ارشد صنایع و سیستم در شهر شما

در سایر شهرها

مدیر سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست بعدی

استخدام مهندس صنایع 20 فروردین 92

س آوریل 9 , 2013
کارفرمایان محترم می توانندآگهی های استخدام خود در زمینه های مرتبط با مهندسی صنایع را به صورت رایگان برای درج در این فهرست به آدرسinfo@iedep.com ارسال نمایند. مهندس صنایع  با۲سال سابقه تسلط کامل به  ISO9001,ISO17025  زبان انگلیسی  Comfar و Minitab فکس: ۸۸۸۴۲۳۷۸ Pourhaji@eepil.com یکنفر مهندس صنایع  با۳سال سابقه کار  کاردرشهرک صنعتی عباس آباد ۱۰الی۳۶۴۲۵۱۰۰ برای دریافت […]