استخدام مهندس صنایع ۲۸ خرداد ۹۳

کارفرمایان محترم می توانندآگهی های استخدام خود در زمینه های مرتبط با مهندسی صنایع را به صورت رایگان برای درج در این فهرست به آدرسinfo @ iedep.com ارسال نمایند.

آگهی ویژه باشگاه مهندسان صنایع

یک شرکت مهندسی مشاور در زمینه برنامه ریزی و کنترل پروژه، به تعدادی مهندس صنایع و مهندس معدن، برای یک پروژه معدنی در شهر سیرجان نیازمند است.

معرفی شرکت: شرکت کوروش پرشیا، در سال ۱۳۸۹ با هدف مشاوره در زمینه خدمات برنامه ریزی و مدیریت پروژه تاسیس گردید. این شرکت در این مدت کوتاه، توانست در پروژه های پتروشیمی داخل کشور بنام شود و هم چنین در پروژه های نیروگاهی و حمل و نقل ریلی خارج از کشور هم مشغول گردد. هم اکنون نیز پروژه ای معدنی به شرکت پیشنهاد گردیده که فضا را برای ورود به این عرصه نیز باز می کند.

سابقه کار و کارت نظام وظیفه برای شرکت امتیاز محسوب نمی شود.

کار در محل سایت می باشد و حقوق هم توافقی تعیین می گردد.

Info.cyrus@yahoo.com

۱- یک نفر کارشناس صنایع آقا مسلط به اصول و نرم افزار کنترل پروژه در زمینه ساخت قطعات مرتبط با نفت و گاز و پتروشیمی کارگاه واقع در شهرک صنعتی گلگون(جاده قدیم کرج)

۰۹۳۸۳۳۷۴۷۰۱,۶۵۶۱۲۴۵۴

h.shamekh@gmail.com

جهت دریافت ۷ مورد بعدی آگهی های استخدام مهندس صنایع مورخ ۱۳۹۳/۰۳/۲۸ به این لینک مراجعه نمایید .

ایوزیان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

امشب آخرین مهلت ثبت نام آزمون فراگیر پیام نور

چ ژوئن 18 , 2014
مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور، ساعت ۲۴ امشب به پایان می رسد.حسین توکلی – مشاور عالی سازمان سنجش گفت: فرایند ثبت نام در آزمون فراگیر کارشناسی ارشد برای دانشگاه پیام نور ساعت ۲۴ امشب در سامانه سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org به پایان می […]