استخدام مهندس صنایع ۲۰ اسفند ۹۱

کارفرمایان محترم می توانندآگهی های استخدام خود در زمینه های مرتبط با مهندسی صنایع را به صورت رایگان برای درج در این فهرست به آدرسinfo@iedep.comارسال نمایند.

۱- شرکت توسعه بین الملل ماستر یکی از شرکت های تابعه گروه صنعتی گلرنگ صادرکننده محصولات شوینده، سلولزی، غذایی، آرایشی و بهداشتی با نام های تجاری:

Mercy,Nancy,Active,Famila,Oila,Home Plus,Softlan,AVE,Golrangجهت تکمیل کادر تخصص خود در حوزه های صادرات و امور بین الملل از افراد واجد شرایط ذیل دعوت به همکاری می نماید:

  • کارشناس مهندسی صنایع، لیسانس مرتبط، ۲ نفر، حداقل ۲ سال سابقه کار آشنا به زبان انگلیسی و نرم افزارهای کنترل پروژه و برنامه ریزی و MSP

واجدین شرایط می توانند مشخصات کامل فردی و سوابق شغلی خود را حداکثر تا تاریخ ۲۸/۱۲/۹۱ از طریق فکس: ۸۸۲۰۹۹۰۳-۰۲۱ و یا ایمیل expo@pakshoo.com  جهت بررسی ارسال نمایند.

برای دریافت موارد بعدی آگهی های استخدام مهندس صنایع مورخ ۹۱/۱۲/۲۰ به این لینک مراجعه نمایید.

ایوزیان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست بعدی

زمان اعلام نتایج اولیه بورس دکتری 92/ یک هزار متقاضی تأییدیه دریافت کردند

ی مارس 10 , 2013
معاون بورس وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با اعلام زمان انتشار نتایج اولیه بورس دکتری ۹۲، از تایید بیش از یک هزار متقاضی دریافت بورس توسط دستگاهها و دانشگاهها خبر داد. حسن مسلمی نائینی در گفتگو با خبرنگار مهر، اظهار داشت: نتایج اولیه بورس دکتری ۹۲ اواسط اردیبهشت ماه سال […]