اسامی دعوت شدگان به مصاحبه دکتری ۱۵ اردیبهشت اعلام می‌شود

اسامی آن دسته از متقاضیانی که در مرحله انتخاب رشته دکتری ۹۲ به عنوان دعوت شدگان به مصاحبه توسط سازمان سنجش به دانشگاهها معرفی می شوند، ۱۵ اردیبهشت ماه اعلام می شود.

به گزارش خبرنگار مهر، نتایج پذیرفته شدگان مرحله انتخاب رشته دکتری ۹۲ به منظور شرکت در مصاحبه ۱۵ اردیبهشت ماه از طریق سامانه سازمان سنجش اعلام می شود.

با توجه به ظرفیت هر یک از کد رشته محلهای تحصیلی و بر اساس اولویت کد رشته محلهای انتخابی همچنین نمرات علمی آزمون از بالاترین نمره تا چند برابر ظرفیت هر کد رشته محل، فهرست اسامی داوطلبان واجد شرایط شرکت در مصاحبه و حداکثر در ۵ کد رشته محل استخراج خواهد شد.

داوطلبانی که فهرست اسامی آنان در ردیف معرفی شدگان برای مصاحبه در زمان اعلام شده قرار دارد با توجه به جدول زمانی اعلام شده در اطلاعیه ای که به همراه فهرست اسامی آنان روز ۱۵ اردیبهشت ماه روی سایت سنجش قرار می گیرد لازم است با به همراه داشتن مدارک لازم به شرح مندرج در اطلاعیه این سازمان، به موسسات آموزش عالی ذیربط  مراجعه و در مصاحبه شرکت کنند.

از دهه سوم اردیبهشت ماه فرایند مصاحبه در دانشگاههای کشور آغاز خواهد شد.

ایوزیان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست بعدی

استخدام مهندس صنایع 1 اردیبهشت 92

ی آوریل 21 , 2013
کارفرمایان محترم می توانندآگهی های استخدام خود در زمینه های مرتبط با مهندسی صنایع را به صورت رایگان برای درج در این فهرست به آدرسinfo@iedep.com  ارسال نمایند. ۱-     مهندس برق،صنایع،مکانیک عمران با سابقه بالای۷سال در  شرکتهای نفتی جهت رتبه بندی تسویه نقدی ۴۴۲۷۲۴۸۹ برای دریافت ۱۱ مورد بعدی آگهی های استخدام […]