اسامی داوطلبان کنکور دکتری دانشگاه آزاد برای مصاحبه از هفته آینده اعلام می شود

پرتال دانشگاهی به نقل از پژوهشگران دانشجو:رئیس مرکز آزمون دانشگاه آزاد گفت: اسامی داوطلبان کنکور دکتری برای مصاحبه از هفته آینده اعلام می‌شود. از هفته دوم تیر ماه نیز براساس نمره کتبی از آنان برای مصاحبه دعوت خواهد شد.
عبدالله سجادی جاغرق با اشاره به آغاز مرحله اعلام اسامی دعوت شدگان به مصاحبه دکتری ۹۱ از هفته آینده، اظهار داشت: پیش بینی می شود پذیرفته شدگان برای شرکت در مرحله مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد، از هفته دوم تیرماه بر اساس نمره کتبی و به تدریج به مصاحبه دعوت خواهند شد.
وی درباره فرایند این نمره کتبی و اعلام اسامی پذیرفته شدگان به مصاحبه گفت: نمره کتبی بعد از استخراج به ترتیب بدون نام و مشخصات فردی مرتب و لیستی حاوی دانشگاه محل دانش آموخته شدن، نمره کتبی و مشخصات علمی داوطلب در اختیار گروه قرار داده می شود.
به گفته رئیس مرکز آزمون دانشگاه آزاد، گروه هم به فراخور ظرفیتی که در رشته های دکتری وجود دارد افراد را برای مصاحبه دعوت می کند، بعد از دریافت نمره مصاحبه با نمره کتبی معدل گیری می شود و در نهایت به مرور نتایج نهایی دکتری آماده خواهد شد.
وی با ابراز امیدواری از اینکه تا پیش از پایان شهریورماه سال جاری نتایج نهایی تمام رشته های دکتری ۹۱ دانشگاه آزاد اعلام می شود، به این نکته نیز اشاره کرد که امسال استرداد اوراق تصحیح شده و فرایند پذیرش به نسبت سال قبل در وضعیت بهتری قرار دارد و این فرایند در مقایسه با سال گذشته سریعتر در حال انجام است.
سجادی جاغرق درباره ظرفیت پذیرش در دکتری تاکید کرد: ظرفیت پذیرش فعلاً به فراخور افزایش رشته های تحصیلی صورت می گیرد و هنوز آمار قطعی نداریم هرچند پیش بینی می شود نزدیک به ۳ هزار متقاضی با آزمون و بدون آزمون پذیرفته شوند.

ایوزیان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

دوره آموزشی(رایگان) آشنائی با متدهای برنامه ریزی برای کنکور

س ژوئن 26 , 2012
آشنائی با  متدهای برنامه ریزی برای کنکور کارشناسی ارشد مهندسی صنایع( ویژه تابستان)  بدین وسیله به اطلاع متقاضیان کنکور کارشناسی ارشد می رساند دوره آموزشی “آشنائی با متدهای برنامه ریزی برای کنکور کارشناسی ارشد مهندسی صنایع -ویژه تابستان” به مدت ۴ ساعت در روز جمعه به تاریخ ۹/ ۴ / […]