آغاز توزیع کارت ورودی آزمون دکتری تخصصی دانشگاه آزاد از امروز

توزیع کارت ورود به جلسه آزمون دکتری تخصصی(PHD) دانشگاه آزاد از ساعت ۱۱ صبح امروز دوشنبه از طریق سایت مرکز آزمون دانشگاه آزاد آغاز می‌شود.

پرتال دانشگاهی به نقل از  گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، توزیع کارت ورود به جلسه آزمون دکتری تخصصی(PHD) دانشگاه آزاد از امروز دوشنبه ۳۰ بهمن از طریق سایت مرکز آزمون دانشگاه آزاد آغاز می‌شود و داوطلبانی که برای شرکت در این آزمون ثبت‌نام کرده‌اند، می‌توانند از ساعت ۱۱ صبح امروز با مراجعه به پایگاه اینترنتی www.azmoon.org و وارد کردن اطلاعات ثبت‌نامی، کارت ورود به جلسه خود را دریافت کنند.

بر اساس این گزارش، دریافت کارت ورود به جلسه از طریق پایگاه مذکور تا یک ساعت قبل از شروع آزمون نیز امکان‌پذیر است.

بنابر این گزارش، چنانچه داوطلبی پس از دریافت کارت ورود به جلسه خود، مغایرتی در مندرجات آن از نظر مشخصات فردی، دین، زبان خارجه و یا عکس مشاهده کرد، باید از بعدازظهر امروز دوشنبه تا بعدازظهر چهارشنبه دوم اسفندماه به باجه‌های رفع نقص در واحد دانشگاهی انتخاب اول خود مراجعه و نسبت به اصلاح آن اقدام کند.

آدرس تمام واحدهای مجری در دفترچه آزمون دکتری سال ۹۲ درج شده است که در صورت نیاز داوطلبان می‌توانند به آن مراجعه کنند.

اگر داوطلبی در رابطه با این آزمون با سؤالاتی مواجه شد نیز می‌تواند سؤال خود را از طریق www.azmoon.org و www.pubr-azmoon.com مطرح یا به آدرس porsesh@azmoon.net ایمیل ارسال کند تا کارشناسان مرکز در اسرع وقت به آنها پاسخ دهند.

شایان ذکر است، آزمون دکتری تخصصی دانشگاه آزاد در دو نوبت صبح و عصر در روزهای پنج‌شنبه و جمعه مورخ سوم و چهارم اسفندماه در سراسر کشور برگزار می شود.

ایوزیان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست بعدی

استخدام مهندس صنایع 30 بهمن 91

د فوریه 18 , 2013
کارفرمایان محترم می توانندآگهی های استخدام خود در زمینه های مرتبط با مهندسی صنایع را به صورت رایگان برای درج در این فهرست به آدرسinfo@iedep.com  ارسال نمایند. ۱- مهندس صنایع  عمران ، برق  با سابقه طراحی در نفت وگاز , جهت رتبه بندی نیازمندیم تسویه نقدی فوری فوری ۴۴۲۷۲۴۸۹ ۲- مهندس […]