آغاز انتخاب رشته آزمون کارشناسی ارشد از ساعت ۱۸ امروز ۲۴ اردیبهشت

داوطلبان انتخاب رشته آزمون کارشناسی ارشد می‌توانند از ساعت ۱۸ امروز با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور برای انتخاب رشته اقدام کنند.
خبرگزاری فارس: آغاز انتخاب رشته آزمون کارشناسی ارشد از ساعت ۱۸ امروز

پرتال دانشگاهی به نقل از  فارس، انتخاب رشته آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۲ از امروز سه‌شنبه ۲۴ اردیبهشت‌ماه آغاز می‌شود و داوطلبان می‌توانند تا شنبه ۲۸ اردیبهشت ماه به سایت سازمان سنجش به نشانی http://www.SANJESH.ORG مراجعه کرده و رشته‌های مورد علاقه خود را در فرم انتخاب رشته الکترونیکی ثبت کنند.

داوطلبان باید حداکثر ۱۰۰ کدرشته محل را از میان کدرشته محل‌های امتحانی مجاز یا کدرشته‌های امتحانی مجاز انتخاب و کدرشته محل‌های انتخابی را به ترتیب اولویت علاقه تعیین کنند.

بر اساس این گزارش، دفترچه راهنمای انتخاب رشته این آزمون بر روی سایت سازمان سنجش قرار گرفته است.

بنابراین گزارش، گزینش نهایی در آزمون کارشناسی ارشد نیز به این صورت است که در تمام کدرشته‌های تحصیلی بر اساس ۸۰ درصد نمره آزمون در هر گرایش با توجه به ضوابط مربوط و ۲۰ درصد معدل تراز شده دوره کارشناسی و سهمیه داوطلبان با رعایت ضوابط دیگر و بر اساس اولویت کدرشته محل‌های انتخابی داوطلبان صورت می‌گیرد.

شایان ذکر است فهرست اسامی پذیرفته‌شدگان نهایی هفته اول شهریور ماه سال ۹۲ از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور منتشر می‌شود.

ایوزیان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

استخدام مهندس صنایع 24 اردیبهشت 92

س مه 14 , 2013
کارفرمایان محترم می توانندآگهی های استخدام خود در زمینه های مرتبط با مهندسی صنایع را به صورت رایگان برای درج در این فهرست به آدرسinfo@iedep.com رسال نمایند. ۱٫یک شرکت تولیدی صنعتی در شهر تبریز ، لیسانس- فوق لیسانس صنایع گرایش مواد سرامیک، مرد ۵ سال سابقه مدیریت، عنوان مدیر آموزشگاه […]