آغاز ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه علم و صنعت از ۲۵ خرداد

پرتال دانشگاهی به نقل از ایرنا ، داوطلبان شرکت در آزمون مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه علم و صنعت ایران درصورت برخورداری از شرایط عمومی و اختصاصی که در سایت این دانشگاه درج شده است می توانند از تاریخ ۲۵ خرداد ماه ۹۲ با مراجعه به سایت اینترنتی ویژه ثبت نام دوره های پردیس دانشگاهی به نشانی http://golestan.iust.ac.ir نسبت به ثبت نام اقدام کنند.
آزمون پذیرش دانشجو در این دوره از ساعت ۸ تا ۱۲ روز پنجشنبه، ۱۳ تیرماه ۱۳۹۲ در محل پردیس اصلی دانشگاه علم و صنعت ایران به صورت تستی چهار گزینه ای برگزار می شود.
داوطلبانی که حدنصاب های لازم را در آزمون به دست آورند سپس از طریق شرکت در مصاحبه یا بررسی سوابق تحصیلی به عنوان دانشجوی کارشناسی ارشد دانشگاه علم و صنعت پذیرفته خواهند شد.
تحصیل در پردیس دانشگاهی دانشگاه علم و صنعت ایران مستلزم پرداخت کامل شهریه هر ترم به طور جداگانه، مطابق با تعرفه های مصوب هیات امنای دانشگاه است که براساس این تعرفه ها، دانشجویان باید در هر ترم مبلغ دو میلیون و صد هزار تومان بابت شهریه ثابت، ۲۵۰ هزار تومان به ازای هر واحد نظری و ۳۱۲ هزار و ۵۰۰ تومان به ازای هر واحد عملی و همچنین ۴۰۰ هزار تومان بابت هر واحد سمینار و پایان نامه بپردازند.
پذیرش دانشجوی کارشناسی ارشد دانشگاه علم و صنعت برای ترم مهر ۹۲ در رشته های مهندسی معماری، شهرسازی – طراحی شهری ، طراحی صنعتی ، شهرسازی – مرمت ، ریاضی کاربردی ، ریاضی محض ، آمار ریاضی ، مهندسی صنایع ، مهندسی مواد ، فیزیک ، مهندسی شیمی ، مهندسی عمران، مهندسی پیشرفت ، مهندسی مکانیک ، شیمی، مهندسی کامپیوتر و مهندسی برق صورت می پذیرد.

ایوزیان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست بعدی

مصاحبه با رتبه 13 گرایش مهندسی صنایع - صنایع

ی ژوئن 16 , 2013
سلام دپارتمان تخصصی مهندسی صنایع پژوهش، قصد داره تا با رتبه های برتر کنکور صنایع در سال ۹۲ که همگی از خدمات کلاس، آزمون و یا هردو استفاده کردند، مصاحبه ترتیب بده. تعداد رتبه های برتر پژوهش ۸۰ رتبه زیر ۲۰ از ۱۰۰ رتبه ممکن بوده. مصاحبه ها رو به مرور روی […]