آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ۲۲ اردیبهشت برگزار می‌شود

ایسنا- آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی طی روزهای ۲۲ تا ۲۴ اردیبهشت ماه به صورت همزمان در سراسر کشور برگزار می‌شود.

 به گزارش سرویس صنفی آموزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی در ۳۰۹ رشته و یک هزار و ۶۴۴ رشته محل برگزار می‌شود.
 کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد ۳ تا ۴ روز قبل از برگزاری آزمون از طریق سامانه اینترنتی مرکز آزمون دانشگاه آزاد توزیع می‌شود.
 داوطلبان باید برای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون اطلاعات کارت اعتباری ثبت‌نام، شماره پرونده و کد رهگیری نیز به همراه داشته باشند.
 براساس این گزارش، همراه داشتن هرگونه وسایل الکترونیکی نظیر ماشین حساب، تلفن همراه و دستگاه‌های حافظه دارو ارتباطی و… توسط داوطلبان در جلسه امتحان ممنوع است و در صورت عدم رعایت مقررات این امر تخلف محسوب شده و مطابق قانون با خاطی برخورد می‌شود.
 نتیجه آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۹۰ در نیمه دوم شهریور ماه از طریق سامانه اینترنتی اعلام نتایج آزمون اعلام می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

بالابودن شاخص امنیت کنکور دکتری نسبت به آزمونهای مشابه

ش آوریل 16 , 2011
مهر نیوز-  محمدحسین سرورالدین درباره سلامت اولین آزمون دکتری نیمه متمرکز که پنج شنبه ۲۵ فروردین ماه در ۳۲ شهر کشور برگزار شد گفت: سازمان سنجش آموزش کشور ملاحظات حفاظتی در خصوص طراحی سوالات را اعمال کرده و دست اندرکارانی که در چاپخانه رفته اند در قرنطینه هستند. به این […]