آزمون دکتری در امنیت کامل برگزار شد و اعلام نتایج اولیه در هفته سوم فروردین

1

مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور گفت: آزمون نیمه‌متمرکز دکتری سال ۹۲ در امنیت کامل برگزار شد.
پرتال دانشگاهی به نقل از حسین توکلی، مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، افزود: آزمون نیمه متمرکز دکتری سال ۹۲ روز گذشته، ۱۸ اسفندماه در سراسر کشور برگزار شد که این آزمون در امنیت کامل بوده است.
وی بیان داشت: پاسخ‌نامه‌های داوطلبان شرکت کننده در آزمون نیمه متمرکز دکتری به تدریج از شهرهای مختلف برای تصحیح به قرنطینه سازمان سنجش آموزش کشور ارسال می‌شوند.
مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور افزود: نتایج اولیه آزمون نیمه متمرکز دکتری سال ۹۲ نیمه سوم فرودین ماه در سایت سازمان سنجش منتشر می‌شود.
توکلی اضافه کرد: داوطلبان مجاز به انتخاب رشته می‌توانند حداکثر ۵۰ کدرشته محل را انتخاب کنند و به ترتیب اولویت علاقه در فرم انتخاب رشته الکترونیکی درج کنند.
وی تصریح کرد: پس از انتخاب رشته، گزینش علمی با توجه به ظرفیت پذیرش دانشجو در هریک از کد رشته محل‌های تحصیلی دانشگاه‌ها بر اساس نمره کل حاصل از ۸۰ درصد نمره آزمون و ۲۰ درصد معدل‌های تراز شده دوره کارشناسی و کارشناسی ارشد صورت می‌گیرد.
مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور گفت: فهرست اسامی معرفی شدگان تا چند برابر ظرفیت به منظور شرکت در مصاحبه حضوری نیمه دوم اردیبهشت ماه ۹۲ اعلام می‌شود و براین اساس هر یک از معرفی شدگان بر اساس برنامه زمانی اعلام شده از سوی دانشگاه برای شرکت در مصاحبه اقدام خواهند کرد.
توکلی درباره پذیرش نهایی داوطلبان آزمون نیمه متمرکز دکتری سال ۹۲ گفت: از بین داوطلبان معرفی شده برای مصاحبه به دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی و بر اساس نمره کل حاصل از نمره کل آزمون علمی (۸۰ درصد نمره آزمون و ۲۰ درصد معدل) همچنین نمره مصاحبه به میزان هریک ۵۰ درصد با توجه به اولویت کد رشته محل‌های انتخابی، ظرفیت و سهمیه داوطلبان صورت گرفته و فهرست اسامی پذیرفته شدگان نهایی استخراج خواهد شد و در نیمه دوم شهریورماه ۹۲ از طریق سایت سازمان منتشر می‌شود.

ایوزیان

یک دیدگاه برای “آزمون دکتری در امنیت کامل برگزار شد و اعلام نتایج اولیه در هفته سوم فروردین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست بعدی

کلاس آمار و تحقیق تابستان دکتر خاکبازان با هزینه بسیار مناسب

ش مارس 9 , 2013
اطلاعیه دپارتمان به اطلاع داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد ۹۳ (بهمن ۹۲) در رشته های مهندسی صنایع- مهندسی صنایع و سیستمهای اقتصادی اجتماعی می رساند که کد جدید آمار و احتمالات ویژه (۱۰۰ ساعته) و تحقیق در عملیات ۱و۲ (۱۰۰ ساعته) دکتر خاکبازان انحصارا در موسسه پژوهش برگزار خواهد گردید. هزینه […]