ثبت نام ۹۰۰ هزار نفر تا صبح امروز در کنکور ارشد

قائم مقام سازمان سنجش آموزش کشور گفت: مهلت ثبت نام در کنکور کارشناسی ارشد سال ۹۱ دیگر تمدید نمی شود و داوطلبان تا ساعت ۲۴ روز سه شنبه اول آذرماه ۹۰ فرصت دارند در این آزمون ثبت نام کنند.

ابراهیم خدایی در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: تاکنون ۹۰۰ هزار نفر موفق شده اند در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۱ ثبت نام کنند که تا همین زمان نیز ۳۰ هزار نفر بیشتر از سال گذشته در آزمون ثبت نام کرده اند.

وی افزود: مهلت زمانی ویرایش نیز تا ساعت ۲۴ روز سه شنبه اول آذرماه است و داوطلبانی که پیش از این ثبت نام کرده اند می توانند در این مهلت، اطلاعات ثبت نامی خود را ویرایش کنند.

خدایی اظهار داشت: کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد نیز از روز ۲۳ تا ۲۶ بهمن به صورت اینترنتی توزیع شده و آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۱ در روزهای ۲۶ تا ۲۸ بهمن‌ماه ۹۰ برگزار می شود.

ایوزیان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست بعدی

دوره فشرده طراحی الگوریتم

س نوامبر 22 , 2011
اطلاعیه دپارتمان: لینک دپارتمان تخصصی مهندسی صنایع با عنایت به اضافه شدن درس طراحی الگوریتم به کد گروه ثبت نامی ۱۲۶۰، اقدام به برگزاری کلاس طراحی الگوریتم ویژه داوطلبان کنکور ارشد صنایع-سیستم (علوم تصمیم و مهندسی دانش) نموده است. مشخصات این دوره فشرده به صورت زیر است: طراحی الگوریتم ها […]