۸۱۵ هزار نفر کارت کنکور ارشد دریافت کردند/ آخرین مهلت دریافت کارت

مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور با اشاره به آغاز کنکور کارشناسی ارشد سال ۹۱ از صبح روز چهارشنبه ۲۶ بهمن گفت: تاکنون ۸۱۵ هزار نفر از داوطلبان کنکور کارت ورود به جلسه خود را دریافت کرده اند.

دکتر حسین توکلی در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: از میان یک میلیون و ۱۷ هزار و ۴۸۶ کارت صادر شده برای داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد سال ۹۱ بیش از ۸۱۵ هزار نفر کارت خود را دریافت کرده اند که ۸۸ درصد داوطلبان را شامل می شود.

وی اضافه کرد: افرادی که تاکنون کارت ورود به جلسه خود را دریافت نکرده اند ۲۴ ساعت پیش از برگزاری آزمون فرصت دارند که کارت خود را دریافت کنند.

توکلی اظهار داشت: افرادی که در آزمون های صبح و بعدازظهر روز پنجشنبه ۲۷ بهمن شرکت می کنند تا ساعت ۲۴ امروز چهارشنبه فرصت دارند با ورود به سایت سازمان سنجش کارت خود را دریافت کنند.

مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور خاطرنشان کرد: افرادی که در آزمون های صبح و بعدازظهر روز جمعه ۲۸ بهمن نیز شرکت خواهند کرد تا ساعت ۲۴ فردا پنجشنبه فرصت دارند با ورود به سایت سازمان سنجش کارت خود را دریافت کنند.

به گزارش مهر، آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۱ در روزهای ۲۶ تا ۲۸ بهمن در ۴۴ شهر، ۱۲۶ حوزه امتحانی و ۱۳۱ کد رشته برگزار می شود.

ایوزیان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست بعدی

گزارشی از تخلف در کنکور ارشد91 نداشتیم/ پرمتقاضی ترین رشته‌های کنکور

چ فوریه 15 , 2012
رئیس سازمان سنجش آموزش کشور با اشاره به عدم گزارش درباره تخلف در آزمون کارشناسی ارشد ۹۱ گفت: امیدواریم تا پس از پایان آخرین جلسه آزمون تخلفی گزارش نشود همچنان که سال گذشته تخلفی که آزمون را مختل کند، نداشتیم. به گزارش خبرنگار مهر، دکتر محمدحسین سرورالدین در حاشیه بازدید […]