۳ شهریور:همایش موفقیت در کنکور ارشد مدیریت اجرائی و MBA

 

همایش بزرگ تخصصی “آشنائی با رشته های مدیریت اجرایی و mba وارائه راهکارهای موفقیت درکنکور کارشناسی ارشد ۹۴” با حضور اساتید برتر کنکور این رشته ها و رتبه های برتر کنکور به همت موسسه آموزش عالی آزاد پژوهش  برگزار خواهد شد.

این همایش با سخنرانی استاد برجسته و شناخته شده درس آمادگی و استعداد تحصیلی” GMAT” ، استاد عرفانیان که خود دارای مدرک کارشناسی ارشد mba  از دانشگاه صنعتی شریف است برگزار خواهد گردید و تجربیات ایشان برای دانشجویانی که می خواهند در مسیر کنکور این رشته ها موفق باشند می تواند بسیار مفید باشد.
در همین زمینه استاد امیر عرفانیان طی گفتگویی با اشاره به لزوم شناخت کامل این رشته ها توسط داوطلبان علاقمند کنکور کارشناسی ارشد اظهار داشت:
“از دلایل استقبال گسترده از این رشته می توان به ظاهر آسان و جذاب آن نسبت به رشته های مشابه و بازار کار فوق العاده آن اشاره کرد. اما در عمل علاقمندان برای ورود به دانشگاه و موفقیت در کنکور آن نیازمند تقویت توانمندی های خاصی هستند و با توجه به زمان محدود برای آماده شدن جهت موفقیت در کنکور، انتخاب مسیر درست از اهمیت بالایی برخوردار است”.
مجموعه تحصیلی مدیریت اجرایی باهدف پرورش مدیرانی کارآمد و توانمند که قابلیت ارتقای مستمر بهره‌وری سازمانی را داشته باشند طرح‌ریزی شده است. از طرفی رشته تحصیلی mba نیز در حدود ده سال است که در دانشگاه های ایران تدریس می شود و اخیرا نیز با استقبال گسترده ای از تمامی رشته ها مواجه شده است. mba  مخفف عبارتMaster of Business Administration است و این رشته یکی از پرطرفدارترین و پر سود ترین رشته های تحصیلی به شمار می رود و برای تحصیل در آن علاقه مندان با هر مدرک لیسانسی می توانند در آزمون کنکورکارشناسی ارشد آن ثبت نام نمایند.
شایان ذکر است شرکت در این همایش رایگان می باشد و علاقمندان می توانند جهت رزرو به منظور شرکت در همایش بر روی لینک زیر کلیک نمایند.

لینک رزرو همایش

 


زمان:

دوشنبه  ۳ شهریور ماه  ۹۳

ساعت ۱۶:۳۰

محل برگزاری:

متعاقبا اعلام خواهد شد


 

نویسنده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

عدم برگزاری کلاس طرح ریزی واحدهای صنعتی

پ آگوست 14 , 2014
بدینوسیله به اطلاع دانشجویان گرامی میرساند کد A و B کلاس طرح ریزی واحدهای صنعتی فردا جمعه ۲۴ مرداد برگزار نخواهد شد.