تخفیفات ویژه ۲ و ۳ آذر موسسه توسعه برای Black friday سال ۹۶

موسسه توسعه بدین وسیله به اطلاع علاقه مندان میرساند به مناسبت فرا رسیدن جمعه سیاه تخفیفات ویژه ای را برای خدمات خود بشرح زیر در نظر گرفته است:

Black Friday  یا جمعه سیاه از مناسبت های تقویم میلادی و جمعه آخر ماه نوامبر است.اوایل قرن ۲۱ این روز به عنوان آغاز فصل فروش سال نو میلادی در جهان شناخته می شود و در اکثر نقاط جهان در این روز تخفیفات ویژه به مشتریان ارائه می گردد.

موسسه پژوهش در ایران نیز همزمان با سایر جهان ،تخفیفات ویژه ای جهت استفاده از خدمات خود بشرح زیر درنظر گرفته است:

این تخفیف ویژه روزهای پنجشنبه و جمعه ۲ و ۳ آذر ۹۶ می باشد که ثبت نام در روز پنجشنبه فقط بصورت حضوری و در روز جمعه فقط بصورت آنلاین می باشد.

تذکرات مهم استفاده از طرح

تذکر۱) در این طرح ۲۰ کارت تخفیفی برای خدمات عنوان شده موسسه طبق جدول زیر در نظر گرفته شده که هر فرد بر اساس اولویت ورود تنها می تواند یک کارت را انتخاب نماید.

تذکر ۲)  شروع ثبت نام روز پنجشنبه ساعت ۸٫۳۰ می باشد ولی از ساعت ۸ درب موسسه بازگشایی می شود و از متقاضیان حاضر به ترتیب زمان حضور پشت درب موسسه لیست تهیه می شود و تخفیفات به ترتیب این لیست تخصیص داده می شود.به عبارتی نفر اول ۱ انتخاب از بین ۲۰ کارت تخفیف دارد، نفر دوم ۱ انتخاب از بین ۱۹ کارت موجود و … .

تذکر ۳) افرادی که تا قبل از روز جمعه اقدام به ثبت نام اینترنتی در این طرح نمایند ثبت نام آنها ملغی تلقی می گردد.

تذکر ۴)در صورت تمایل جهت ثبت نام در طرح فوق می بایست در روز پنجشنبه تا ساعت ۱۷ فقط بصورت حضوری در محل مراجعه نمایید .

تذکر۵) در روز جمعه، ثبت نام بصورت آنلاین خواهد بود و در قسمت توضیحات قسمت واریز وجه سایت، عبارت “Black friday” را قید نموده و کافیست با مبلغ ۱۰۰٫۰۰۰ تومان اقدام به پیش ثبت نام نمایید.

تذکر۶) روز شنبه براساس تعداد ثبت نامی های انجام شده جایگاه دقیق ثبت نامی ها از شماره ۱ تا ۲۰  مشخص می شود و توسط پرسنل موسسه طی تماس تلفنی اعلام می گردد و بر اساس جایگاه یکی از کارت های تخفیفی توسط متقاضی انتخاب می شود. ثبت نام کنندگان نهایتاً تا پایان ساعت کاری روز یکشنبه باید نسبت به تسویه حساب اقدام نمایند، درغیر اینصورت اولویت با احتساب ضرر و زیان به نفر بعدی انتقال می یابد.

تذکر۷) به دلیل محدودیت در تعداد نفرات، اولویت استفاده از طرح تنها با افرادی می باشد که زودتر نسبت به سایر متقاضیان اقدام به ثبت نام نموده اند. شایان ذکر است بدلیل محدودیت نفرات، ثبت نام های انجام شده در اولویت های ۱ تا ۲۰ پس از اعلام دقیق میزان دقیق تخفیف قابل انصراف، انتقال یا تغییر نمی باشدو فقط از نفر ۲۱ به بعد هزینه پیش ثبت نام مسترد میگردد.

تذکر۸) این تخفیفات صرفاً به افرادی تعلق میگیرد که در زمان ثبت نام چه بصورت حضوری و چه به صورت اینترنتی در قسمت توضیحات کلمهBlack friday را قید نمایند درغیر اینصورت تخفیف ملغی تلقی میگردد.

تذکر ۹)متقاضیان تنها می توانند کدهایی که تکمیل ظرفیت نشده اند را انتخاب کنند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر باشماره ۸۶۷۴۱-۰۲۱ ( موسسه پژوهش) تماس حاصل فرمایید.

گزارش تصویری ثبت نام حضوری سال ۹۵

بحث و گفتگو در مورد این مطلب