دوره های MBTI, زبان بدن, اصول وفنون مذاکره از ۱۳ مهر

موسسه توسعه با همکاری دپارتمان تخصص مهندسی صنایع برگزار میکند:

زبان بدن (Body Language) به انواع شکل‌های ارتباط غیر کلامی یا رفتاری اشاره می‌کند که یک فرد از طریق رفتارهای فیزیکی و هیجانی خود، بدون آنکه صحبتی بکند با دیگران قادر است، ارتباط برقرار نماید. همچنین دیگران میتوانند از روی زبان بدن و حرکات شما درخصوص رفتار شما و تفکر شما و احساسی که در آن لحظه دارید اگاهی یابند.

اصول و فنون مذاکره افزایش توانایی مخاطبین برای مدیریت و هدایت یک مذاکره از طریق ایجاد آمادگی قبلی برای حضور در هر مذاکره (تجزیه و تحلیل شرایط) برای رسیدن به واژه برد-برد است،  همچنین هدف اصلی آشنایی با مفهوم مذاکره موثر شناساندن ابزارهای مختلف قابل استفاده در حین مذاکره میباشد.

شخصیت شناسی و استفاده از ابزار MBTI که امروزه یکی از مطرح ترین ابزارهای تیپ شناسی در جهان است و در بیش از ۸۰ شرکت از ۱۰۰ شرکت برتر fortune100 مورد استفاده است کمک میکند تا برای درک و شناخت صحیح از افراد در جلسات مذاکره، فروش، و همچنین رهبری و تیم داری وحتی در زندگی شخصی بسیار قدرتمندتر از پیش عمل کنید و آشنا گردید که برای ارتباط بهتر و موثرتر میتوان افراد گوناگون را شناخت و چگونه مطابق رفتار هماهنگ شده با رفتار آنها به خواسته ها دست یافت.

علاقمندان می توانند جهت ثبت نام در دوره های فوق از طریق زیر اقدام نمایند:

جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص هریک از دوره های مذکور روی عنوان دوره کلیک نمایید:

جهت کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره تلفن ۸۶۷۴۱-۰۲۱ (موسسه پژوهش) تماس حاصل فرمائید.

بحث و گفتگو در مورد این مطلب