تکمیل ظرفیت کارگاه رایگان کنترل پروژه موسسه توسعه جمعه ۲۵ تیرماه

موسسه توسعه بدین وسیله به اطلاع کلیه علاقه مندان میرساند

کارگاه رایگان آشنایی با کارکردهای استاندارد PMBOK و نرم افزارهای Excel ,Comfar ,P6 ,MSP در مدیریت و کنترل پروژهتکمیل ظرفیت گردیده و علاقه مندان میتوانند در کد بعدی این کارگاه که متعاقباً در تاریخ دوشنبه ۲۸ تیرماه از طریق سایت موسسه توسعه (Tihe.ac.ir) اعلام میگردد در صورت تمایل اقدام به رزرو نمایند.

کلیه علاقه مندانی که در روز ۵شنبه ۲۴ تیرماه اقدام به رزرو کارگاه نمایند، از ورود آنها به محل کارگاه ممانعت به عمل خواهد آمد و رزرو آنها برای کد بعدی لحاظ خواهد شد.

همچنین با توجه به محدودیت در ظرفیت شرکت کنندگان، پذیرش افرادی که رزرو موفق داشته اند تا ساعت ۱۲:۳۰ انجام خواهد گردید و بعد از آن نسبت به پذیرش افراد ناموفق اقدام خواهد شد، لذا خواهشمند است افرادی که رزرو موفق انجام داده اند حداکثر تا ساعت ۱۲:۳۰ در محل کارگاه حضور بعمل آورند زیرا درصورت تاخیر بیشتر از زمان مجاز اعلام شده غیبت غیرموجه محسوب شده و موسسه هیچ گونه مسئولیتی در قبال عدم ظرفیت و تکمیل ظرفیت در محل کارگاه نخواهد داشت.

پیشاپیش از همکاری شما کمال امتنان را خواهیم داشت.

رخداد های مرتبط و پیشرو : ( جهت کسب اطلاعات بیشتر روی عنوان رخداد کلیک نمایید.)

کارگاه رایگان آشنایی با کارکردهای آمار، ابزارهای SPC، شش سیگما، استانداردها و Minitab در مدیریت و کنترل کیفیت“/مورخ جمعه ۲۵ تیرماه

جهت کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره تلفن ۸۶۷۴۱-۰۲۱ (موسسه پژوهش) تماس حاصل فرمایید.

بحث و گفتگو در مورد این مطلب