چگونه رزومه و مصاحبه موفق داشته باشید/۵شنبه ۶ اسفند در موسسه توسعه

موسسه توسعه با همکاری دپارتمان تخصصی مهندسی صنایع برگزار می کند:

کارگاه آموزش رزومه نویسی

امروزه با تخصصی تر شدن مشاغل و افزایش متقاضیان کار کسانی می توانند در شغل دلخواه خود مشغول به کار شوند که مهارت کافی در زمینه آن شغل را داشته باشند. در مواردی مشاهده می‌شود فرد با داشتن مهارت‌های لازم اما وجود دلایلی از جمله عدم نگارش رزومه جذاب و مورد قبول یا عدم موفقیت در مصاحبه و … نمی‌توانند در شغل مناسب یا دلخواه خود مشغول بکار گردد. نوشتن رزومه‌ای که فرد را به بهترین نحو معرفی کند می‌تواند در راه رسیدن به این هدف بسیار موثر باشد، همچنین حضور در جلسه مصاحبه بنحوی که دلایل قابل قبول رفتاری و مهارتی برای کارفرما بمظور پذیرش فرد ایجاد نماید از مهمترین پارامترهای قبول یا رد شدن برای تصاحب یک شغل میباشد.

در رزومه افراد خود و توانایی‌هایشان را به کارفرمایان معرفی می‌کنند به همین دلیل این برگه باید جذابیت لازم را برای کارفرمایان داشته باشد و کارجویان هم باید بدانند که چه چیزهایی بنویسند که رزومه تاثیرگذارتر شود.
رزومه و در کناره آن یک مصاحبه خوب به شما کمک می‌کند تا آنچه را دارید به کارفرما ارائه دهید. به همین دلیل باید تحصیلات، مهارت‌ها، تجربیات و خصوصیات رفتاری تاثیر گذار خود را تنها بر روی یک صفحه وبعد از آن برای ارائه در چند دقیقه در نظر بگیرید و در کمترین و کوتاه‌ترین کلمات خودتان را معرفی کنید که کار آسانی نخواهد بود ولی همین امر باعث تمایز با سایر کارجویان می‌شود.

در همین راستا موسسه توسعه بمنظور آموزش و ایجاد مهارت های لازم برای نگارش رزومه و حضور در جلسه مصاحبه کارگاه یک روزه برگزار مینماید.

مدت زمان دوره: ۶ ساعت / هزینه دوره: ۷۸٫۰۰۰ تومان (تا ۳۰% تخفیفات ویژه– کلیک نمایید)

مدرس دوره: مهندس هومن هورشاد / تاریخ برگزاری دوره: ۵شنبه ۹۴/۱۲/۰۶ ساعت ۱۲ الی ۱۸

جهت کسب اطلاعات بیشتر درخصوص دوره اینجا کلیک نمایید.

جهت انجام ثبت نام میتوانید از طریق گزینه ثبت نام آنلاین زیر اقدام فرمایید.

دوره های مرتبط و پیش رو: (جهت کسب اطلاعات بیشتر روی عناوین دوره ها کلیک نمائید.)

جهت کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره تلفن ۸۶۷۴۱-۰۲۱ (موسسه پژوهش) تماس حاصل فرمائید.

بحث و گفتگو در مورد این مطلب