شروع دوره های گمز و اکسل پیشرفته از ۱۵بهمن

موسسه توسعه با همکاری دپارتمان تخصصی مهندسی صنایع برگزار می نماید:

آموزش نرم افزار GAMS (بهینه سازی)

نرم افزار تحقیق در عملیات GAMS برای حل مدلهای برنامه ریزی ریاضی مورد استفاده قرار می گیرد. GAMS مخفف کلمه (The General Algebraic Modeling System) است. این نرم افزار از سرعت بسیار بالایی در حل مدل های بزرگ و گزارش گیری ها برخوردار است. در واقع می توان از GAMS به عنوان بهترین نرم افزار حل مسائل بهینه سازی بسیار بزرگ و پیچیده نام برد.

از GAMS برای حل مسائل برنامه ریزی خطی LP برنامه ریزی غیرخطی NLP، برنامه ریزی صحیح مختلط MIP برنامه ریزی غیرخطی صحیح مختلط MINLP و مسائل مکمل خطی MCP استفاده می کنند.همچنین GAMS یکی از نرم افزارهای حرفه ای در حل مسائل بهینه سازی ریاضی می باشد.

مدت زمان دوره: ۱۲ ساعت / هزینه دوره: ۱۴۸٫۰۰۰ تومان (تا ۳۰% تخفیفات ویژه- کلیک نمایید)

مدرس دوره: مهندس سعید عباسی/ تاریخ برگزاری دوره: ۵شنبه ۹۴/۱۱/۱۵ (۱۴-۲۰)،جمعه ۹۴/۱۱/۱۶ (۱۴-۲۰)

مکان برگزاری دوره: دانشکده صنایع و مکانیک خواجه نصیر


آموزش اکسل پیشرفته

امروزه اغلب سازمان های کوچک و متوسط نیازمند مهندسین صنایعی هستند تا بتوانند نیازهای سیستم خود را برطرف کنند. اغلب این سازمان ها به دلیل تغییرات فراوان در روش های اجرایی خود از یک سو و هزینه های سنگین سیستم های اطلاعاتی از پیش طراحی شده تمایل دارند به منظور سیستماتیک نمودن فرآیندهای خود از یک ابزار کارا، سریع و کم هزینه استفاده نمایند که در کنار این مزایا انعطاف پذیری لازمه را به منظور اعمال اصلاحات داشته باشد. اکسل بهترین ابزار برای پاسخ به چنین نیازی است. این نرم افزار، در کنار تمامی ابزارهای آماده خود مانند نمودارها، جداول، توابع و … امکان برنامه نویسی به زبان ساده و محبوب VB را به کاربر می دهد.در این دوره کاربران چگونگی طراحی یک سیستم اطلاعاتی را در اکسل آموزش خواهند دید.

مدت زمان دوره: ۱۲ ساعت / هزینه دوره: ۱۶۸٫۰۰۰ تومان (تا ۳۰% تخفیفات ویژه- کلیک نمایید)

مدرس دوره: مهندس علی غفاریان/ تاریخ برگزاری دوره: ۵شنبه ۹۴/۱۱/۱۵ (۱۴-۲۰)،جمعه ۹۴/۱۱/۱۶ (۱۴-۲۰)

مکان برگزاری دوره: دانشکده صنایع و مکانیک خواجه نصیر


علاقمندان می توانند جهت ثبت نام در دوره فوق از طریق زیر اقدام نمایند:

 

دوره های مرتبط و پیش رو: (جهت کسب اطلاعات بیشتر روی عناوین دوره ها کلیک نمائید.)


بحث و گفتگو در مورد این مطلب