کلاس های آنلاین گرامر فشرده زبان عمومی ارشد

گرامر کنکور ارشد و دکتری

قابل توجه کسانی که با گرامر زبان عمومی کارشناسی ارشد مشکل دارند

دوره فشرده گرامر دو روزه زبان عمومی ارشد و دکتری (آنلاین)

در این دوره به صورت فشرده و بر مبنای تست های ۱۰ سال اخیر کنکور ارشد، نکات پرتکرار برای پاسخگویی به تست های گرامر کنکور کارشناسی ارشد تدریس می شود و با مثالهایی، این نکات تثبیت خواهند شد. تمامی مثالهای کلاس از میان تست های مهم کنکور در سالهای اخیر انتخاب شده و متد این کلاس با هیچ یک از کلاسهایی که با نام مشابه برگزار می شوند، شباهتی نخواهد داشت.

مخاطبین

  • داوطلبین کنکور کارشناسی ارشد کلیه رشته ها
  • شاغلین و افرادی که به کلاسهای حضوری دسترسی ندارند.
  • افرادی که گرامر را رها کرده و امیدی به پاسخ به هیچ یک از تست های را ندارند.
  • افرادی که به هر دلیلی تست های گرامر را نادرست پاسخ می دهند.

مدت زمان این کلاس ۹٫۵ ساعت است و در طی دو روز متوالی برگزار خواهد شد.

تذکر: برگزاری دوره در تاریخ های فوق قطعی می‌باشد، و احتمال کنسلی دوره وجود ندارد، همچنین ظرفیت دوره محدود بوده و در صورت تکمیل ظرفیت اولویت با افرادی ست که زودتر ثبت نام نموده اند.

پیش نیاز این کلاس

برای شرکت در کلاس می‌بایست به زبان دوره دبیرستان مسلط باشید و فرض کلاس بر آن است که نکات اولیه و کلمات ساده را به خاطر دارید.

برنامه زمانبندی کلاس

زمان دقیق برگزاری کلاس به شرح جدول زیر است:

برنامه جدید کلاس های گرامر فشرده

در حال تکمیل ظرفیت
تکمیل ظرفیت

 

دوره

کد

استاد

روز و ساعت برگزاری

قیمت

 تعداد ساعت 

گرامر فشرده (آنلاین)

A

استاد جهانشاهی

دوشنبه و سه شنبه (۱۴ و ۱۵ دی)

ساعت ۱۳ الی ۱۷:۴۵

۷۵٫۰۰۰ تومان

۹٫۵ ساعت

B (جدید)

شنبه و یکشنبه (۳ و ۴ بهمن)

ساعت ۱۵ الی ۱۹:۴۵

طریقه ثبت نام

هزینه این کلاس ۷۵٫۰۰۰ تومان در نظر گرفته شده است که براساس جدول زیر تا ۵۰ درصد تخفیف مجزا اعمال می­شود.

گرامر آنلاین

برای دانشجویان کلاسهای زبان آنلاین تابستان و پاییز

۵۰%

دانشجویان دانشگاههای خاص

۵۰%

ثبت نام تا ۱۵ دی ماه

۱۰%

دانشجویان موسسه پژوهش (کلاس یا آزمون)

۱۰%
سقف تخفیفات ۵۰%

طریقه ثبت نام

به صورت آنلاین

از طریق درگاه پرداخت رسمی موسسه آموزش عالی آزاد پژوهش

registerOnlineHere

به صورت حضوری

از طریق ثبت نام حضوری در موسسه پژوهش به آدرس میدان ولی­عصر – انتهای کوچه مینو – موسسه پژوهش

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۸۶۷۴۱-۰۲۱ داخلی ۱۰۳ یا ۱۰۴ تماس حاصل فرمایید.


پاسخ سوالات متداول

من تا بحال در کلاسهای آنلاین شرکت نکرده ام و به حضور در آنها اعتمادی ندارم!

این حس برای من که امروز مدرس کلاس های آنلاین زبان در ایران هستم نیز وجود داشت؛ و صد البته طبیعی است که پیش از تجربه ای اینچنینی، موضع گیری از سوی ما وجود داشته باشد.  اما پس از شرکت در کلاسهای آنلاین برگزار شده از سوی معتبرترین دانشگاههای جهان، این حس به من دست داد که چرا فرصتی مشابه برای یادگیری تمام اقشار جامعه فراهم نشود. شما هم یکبار لذت کلاسهای آنلاین را تجربه کنید تا برای همیشه این Technophobia را به دور انداخته و به دنیایی جدید وارد شوید.

فرآیند برگزاری کلاس چگونه است؟

دانشجویان ثبت نامی در کلاس، از طریق آدرس ارسالی به ایمیل خود وارد محیط کلاس خواهند شد. برای ورود نیاز به نام کاربری و رمز عبور منحصر به فرد است که این مورد از طریق ایمیل و اس ام اس به داوطلبان اطلاع رسانی خواهد شد. بهتر است از نسخه های آخر مرورگر Chrome یا Firefox استفاده نمایید. در این محیط، مدرس با در اختیار داشتن تخته سفید و همچنین استفاده از پاورپوینت شروع به تدریس مباحث خواهد نمود. هیچ چیز کلاس ضبط شده نیست و تمام کلاس به صورت آنلاین برگزار می شود، لذا شما می توانید صدای مدرس را به صورت آنلاین دریافت نموده و سوالات خود را به صورت مکتوب از طریق باکس کوچک پرسشی، در هر لحظه مطرح نمایید. محیط کلاس کاملا interactive بوده و این امکان را بوجود خواهد آورد تا حتی بهتر از کلاسهای حضوری به مرور و تدریس مباحث پرداخته شود.

تصاویری از محیط کلاس زبان عمومی ارشد زیر ذره بین

تصاویری از محیط کلاس زبان عمومی ارشد زیر ذره بین

سبک کلاسهای گرامر فشرده زبان عمومی ارشد زیر ذره­ بین چگونه است؟

براساس محدود بودن زمان، در این کلاس نمی توان به تمام مباحث گرامری پرداخت. بر مبنای تجربه چند ساله خویش در زمینه زبان عمومی کنکور ارشد و دکتری، به مباحث پرتکرار گرامری که هدف اصلی طراحان در سالهای اخیر بوده است خواهم پرداخت. آموزش این نکات کمک زیادی خواهد نمود تا با انواع سوالات گرامری ممکن آشنا شده و با مرور تست های کنکور سالهای اخیر بتوانید به آمادگی دوچندان دست بیابید.

آنلاین بودن کلاس حُسن است یا عیب؟

در نظر داشته باشید برگزاری کلاس به صورت آنلاین این امکان را به داوطلبان عزیز خواهد داد که ضمن حضور در فضای کلاس با هزینه­ای مناسب­تر، قادر باشند با توجه به دسترسی به منابع و اینترنت سوالات اساسی و ظریف­ تری را مطرح نموده و سطح کلاس و دانش شما به صورت همزمان در حال رشد و بهبود باشد.

برای کلاس آنلاین چه تجهیزات و اینترنتی لازم است؟

جهت حضور در کلاسهای آنلاین، اینترنت با سرعت حداقل kb/s256 الزامی است. شما می توانید از باکس موجود در فضای کلاس سوالات خود را مطرح نمایید و نیازی به استفاده از میکروفون یا وب کم نخواهد بود.

جهت حضور در کلاس چه منابعی لازم است؟   

جهت شرکت در کلاس گرامر فشرده زبان عمومی زیر ذره بین، بهتر است جلد دوم زبان عمومی ارشد زیر ذره بین (چاپ ۹۳ یا ۹۴) را تهیه نموده باشید. در این کتاب تمام تست های گرامری ۱۰ سال اخیر کلیه گرایشات کنکور با پاسخ تشریحی فراهم است و بسیاری از نکات آموزش داده شده است.

آیا کلاسهای گرامر فشرده ضبط خواهند شد؟

خیر! کلاسها به صورت آنلاین برگزار می شوند و داوطلب موظف در هر دو روز در ساعت مربوطه در کلاس حاضر باشد. این کلاسها record نمی شوند و امکان مشاهده رکورد برای داوطلبان پس از کلاس فراهم نیست.

بحث و گفتگو در مورد این مطلب