مرحله سوم طرح بزرگ خیابان ولیعصر- تا پایان آبان ماه

با توجه به استقبال بی نظیر داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد ۹۶ از طرح بزرگ خیابان ولیعصر، دپارتمان تخصصی مهندسی صنایع موسسه آموزش عالی آزاد پژوهش تصمیم گرفته است  این طرح را تا ۳۰ آبان ماه اجرا نماید. از همین رو از داوطلبین گرامی تقاضا می شود نسبت به ثبت نام در مرحله سوم طرح خیابان ولیعصر هر جه سریعتر اقدام نمایند.

در سال‌های اخیر رشته مهندسی صنایع از رشته‌های جذاب بوده و هر سال به طرفداران آن اضافه می‌شود، به همین دلیل رقابت برای ورود به دوره‌ی کارشناسی ارشد این رشته در دانشگاه‌های درجه یک تهران، فشرده و نفس گیر می‌باشد. از طرفی تعدد درس‌های کنکور این رشته به خصوص در گرایش صنایع-صنایع پروسه آمادگی برای این کنکور را طولانی تر می‌کند.

ولی تجربه سالیان ما در تربیت صدها رتبه تک رقمی کنکور ارشد صنایع نشان می‌دهد با رعایت اصول مشخص و اراده فرد داوطلب به راحتی می‌توان از سد این کنکور گذشت و در بهترین دانشگاه‌های ایران پذیرفته شد.

valieasr2tagheer2

یکی از نکاتی که توصیه می‌شود داوطلبانی که می‌خواهند بهترین نتیجه را بگیرند رعایت کنند، این است که پروسه آمادگی خود را زودتر از سایر داوطلبین آغاز نمایند، این موضوع جدا از این که داوطلب را چندین گام از سایرین جلوتر می‌اندازد، باعث می‌شود نیاز به مطالعه پرفشار و با تعداد ساعات بالا در طول دوره کم در مدت طولانی تری با فشار کم‌تر پخش شود.

دپارتمان تخصصی مهندسی صنایع موسسه آموزش عالی آزاد پژوهش به همین منظور برای این دسته از داوطلبین که قصد دارند از سایر رقبای خود چند گام جلوتر باشند طرحی با عنوان « خیابان ولیعصر » تدوین نموده است. شما در طرح « خیابان ولیعصر » در میدان ولیعصر  (موسسه پژوهش) ثبت نام می کنید، در میدان ونک (دانشگاه خواجه نصیر) در کلاسها شرکت می کنید و انشاءالله در میدان تجریش جشن قبولی شما برگزار خواهد شد. در راه طولانی خیابان ولیعصر دپارتمان تخصصی مهندسی صنایع موسسه پژوهش تا آخرین لحظه همراه شما خواهد بود. امیدواری ما این است که مسیر آمادگی شما در راه موفقیت در کنکور کارشناسی ارشد همچون مسیر زیبای خیابان ولیعصر پر از سرزندگی و انرژی مضاعف باشد.

برخی از مزایای این طرح:

  • تخفیف باور نکردنی + امکان پرداخت تمام اقساطی (مرحله سوم تخفیف زمانی تا پایان آبان ماه)
  • امکان شرکت در دوره‌های آمادگی در ترم‌های بهار ۹۵ تابستان ۹۵ و پاییز و زمستان ۹۵، (یعنی داوطلب می‌تواند درس‌های خود را در این ترم‌های به طور متناسب پخش کند)
  • تخصیص برنامه مطالعاتی به هر داوطلب توسط مشاور تخصصی دپارتمان تا شروع ترم‌های کلاسی
پک پیش ثبت نام کلیه دروس + آزمون ها
 
۲٫۵۹۹٫۰۰۰ تومان
مهلت ثبت نام تا ۳۰ آبان ماه

برای اطلاع از جزئیات بیش تر در مورد این طرح با شماره تلفن ۰۲۱۸۶۷۴۱ تماس بگیرید.

 

لینک خبر

بحث و گفتگو در مورد این مطلب