طرح ویژه دپارتمان برای دروس طرحریزی و موجودی

به اطلاع داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد می رساند، موسسه پژوهش طرح های تشویقی و پیشنهادات تیم کارشناسی خود را در مقاطع زمانی خاص برای دروس، بسته ها، آزمون و یا سایر خدمات ارائه خواهد نمود.

این پیشنهادات عموما با ظرفیت محدود و در زمان محدود ارائه می شود و هدیه ای است برای مخاطبانی که از سایت دپارتمان به صورت دائم بازدید نموده و پیشنهادات جدید را رصد می نمایند.

طرح ویژه دپارتمان برای دروس طرح ریزی و موجودی:

دو درس طرح ریزی واحد های صنعتی و کنترل موجودی از درس های بسیار مهم و سرنوشت ساز در کنکور کارشناسی ارشد مهندسی صنایع هستند، و عملکرد مناسب در این دو درس تاثیر بسیار بالایی روی رتبه کنکور دارد.

این دو درس تخصصی برخلاف سه درس اقتصاد مهندسی، کنترل کیفیت، و کنترل پروژه که در سال اخیر به مواد امتحانی اضافه شده اند، از حدود دو دهه پیش جزو مواد امتحانی کنکور ارشد مهندسی صنایع بوده اند، به همین دلیل  سوالات این دو درس در کنکور سخت تر و همچنین منابع مطالعاتی و کتاب های این دو درس بسیار حجیم هستند.

بسیاری از داوطلبان در فصل تابستان این دو درس را مطالعه کامل کرده اند و در ماه های آینده به تست زنی و مرور می پردازند، ولی داوطلبانی که هنوز این دو درس را کامل نکرده اند راه سختی در پیش دارند و در بسیاری از موارد دیده شده است که داوطلبان این دو درس را رها می کنند یا عملکرد حداقلی در آن دارند که بسیار مضر است، و از سوی مشاورین دپارتمان اکیدا رد می شود.

برای این دسته از داوطلبان این طرح ویژه تدوین شده است، تا بتوانند با استفاده از بهترین اساتید برای دو درس خود را آماده کنند.

مزایای طرح:

– ارائه متد تدریس نوین درس موجودی  از دکتر عبداله زاده مدرس با سابقه و مطرح درس کنترل تولید و موجودی و مولف کتاب “برنامه ریزی و کنترل تولید و موجودی ها” برای اولین بار

– چنانچه پس از اتمام دو جلسه از کلاس، نارضایتی تحت هر شرایطی وجود داشته باشد، هزینه پرداختی شما بطور کامل قابل استرداد می باشد.

 ۳۷ درصد تخفیف (۱۷ درصد تخفیف زمانی، ۲۰ درصد تخفیف ویژه این طرح)

– استفاده از این طرح فقط با ثبت نام در هر دو درس ممکن می باشد.

مهلت طرح تا چهارشنبه ۶ آبان

لینک خبر

بحث و گفتگو در مورد این مطلب