ثبت نام ۱۰۰ هزار نفر در کنکور ارشد ۹۱

3

معاون اجرایی سازمان سنجش آموزش کشور با اشاره به تعداد ثبت نام کنندگان در کنکور کارشناسی ارشد سال ۹۱ گفت: تا پایان روز گذشته بیش از ۱۰۰ هزار نفر در این آزمون ثبت نام کرده اند.

دکتر سید جلال طباطبایی در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: داوطلبان تا ۲۵ آبان ماه فرصت دارند در این آزمون به صورت اینترنتی ثبت نام و در روزهای ۲۹ آبان تا اول آذر مهلت دارند که اطلاعات ثبت نامی را ویرایش کنند.

وی اضافه کرد: داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد، معدل دوره کارشناسی خود را به صورت دقیق در فرم ثبت نام درج کنند زیرا چنانچه هر گونه مغایرتی در این زمینه وجود داشته باشد حتی اگر داوطلب به عنوان پذیرفته شده نهایی معرفی شود، از ثبت نام وی ممانعت خواهد شد.

طباطبایی اظهار داشت: دریافت کد رهگیری ۱۴ حرفی پس از ثبت نام نشان دهنده تکمیل ثبت نام است و در صورت عدم دریافت این کد، ثبت نام فرد تکمیل نشده است و فرد، داوطلب آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۱ محسوب نمی شود.

وی تاکید کرد: انتخاب دقیق کد رشته های امتحانی اصلی و شناور بسیار ضروری است و هر داوطلب می تواند حداکثر ۲ کدرشته را در فرم ثبت نام با توجه به ضوابط اعلام شده، انتخاب کند.

به گزارش مهر، کنکور کارشناسی ارشد سال ۹۱ در ۱۳۷ کد رشته در روزهای ۲۶ تا ۲۸ بهمن ماه سال ۹۰ برگزار می شود.

ایوزیان

3 دیدگاه برای “ثبت نام ۱۰۰ هزار نفر در کنکور ارشد ۹۱

  1. استاد استادیوم آزادی مگه کنکور ۱۰۰هزار نفر شرکت کردن؟؟…فکر کنم همه خیال کردن فوتبال ..گفتن بریم ما هم بازی …میان رو اشتباهات فردی ما گل میزنن!! قبولم میشن!!والا…!!

  2. سلام آقای دکتر در مورد دکتری مهندسی صنایع و کنکورش خبری نیست؟کی دروس آزمون اعلام میشه؟ با تشکر از شما

    1. سلام
      افتاد سال بعد دیگه
      منابع رو هم احتمالا زمستون اعلام می کنن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست بعدی

الزام ثبت معدل کارشناسی در فرم ثبت نام کنکور ارشد/ نتیجه مغایرت معدل

ی نوامبر 13 , 2011
معاون سازمان سنجش با اشاره به الزامات ثبت دقیق معدل کارشناسی در فرم ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد سال ۹۱ گفت: هر گونه مغایرت در ثبت معدل، موجب می شود داوطلب در صورت پذیرفته شدن نتواند در دانشگاه ثبت نام کند. دکتر سیدجلال طباطبایی در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: داوطلبان […]