چت بعد از اعلام نتایج

6

برای همه ی دوستان دانشجو که منتظر اعلام نتایج هستند آرزوی موفقیت می کنم. می خوام این رو حتما بدونید که ان شاءالله همه تون به میزانی که زحمت کشیدید نتیجه خواهید گرفت.  اینم در نظر داشته باشید بعضی وقت ها بعضی  نتیجه ها که دلخواهتون نیست آخرش معلوم میشه که چقدر به صلاحتون بوده. نمونه اش توی زندگی خودم خیلی اتفاق افتاده که حسابی برای یک نتیجه ی به ظاهر پایین از نظر خودم ناراحت شدم اما یه چند وقت که گذشته دیدم چقدر برام خوب شده و خدا رو شکر کردم. حرف آخر هم اینکه اینجور موقع ها که آدم منتظر یک نتیجه است توکل به خدا آدمو حسابی آروم می کنه. 

همه ی اینها رو گفتم تا از دوستان دانشجو بخوام بعد از اعلام نتایج بیان توی چت رومی که توی نوار ابزار پایین سایت دیده می شه و از اونجا با همدیگه صحبت کنن. فرصت خوبیه که به همدیگه آرامش بدین و برای همدیگه آرزوی موفقیت کنید و بدونید که کسانی که موفق می شن همه شون مثل شماها هستند و از اونها یاد بگیرید که از تلاش کردن خسته نشید. 

شاید منم یه سری به چت رومتون زدم و مزاحمتون شدم.

دیگه زیاد حرف زدم. فعلا و با آرزوی موفقیت دوباره.

ایوزیان

6 دیدگاه برای “چت بعد از اعلام نتایج

 1. -۲/۲۱ زبان عمومی وتخصصی
  ۷۱/۶۷ ریاضی عمومی ۱و۲
  ۴۲/۱۱ امارواحتمالات
  سفید معلومات عمومی /مسائل مربوطبه تجارب مدیریتی /
  ۴۵/۶۱ برنامه نویسی کامپیوتر
  ۶۱/۶۷ تحقیق درعملیات
  ۱۲/۵۳ معدل موثر :
  ۱۳۰ رتبه
  خواهش می کنم نظرتون رو بفرمایید استاد

 2. با سلام . استاد من دانشجوی تابستان شما بودم همون که از بندرعباس آمده بود!!! رتبه من شد ۱۳۵٫ توی این چند روز نمی تونم تهران بیام. کاری می تونید برام انجام بدید؟
  زبان=۱٫۱۰-
  تحقیق=۵۵
  آمار=۶۴٫۵۸
  موجودی=۴۵
  طرح ریزی=۳۵
  نمره کل=۶۹۲۵

 3. استاد ببخشید، این دانشگاه پیام نور فکرنکنم جزء روزانه ها باشه چون شهریه داره!!!!! من خودم الان دانشجوی ارشد پیام نورم که دوباره هم ارشدسراسری شرکت کردم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست بعدی

اختصاصی: استخدام مهندس صنایع توسط شرکت آویژه صنعت

ج مه 21 , 2010
شرکت قطعه سازی آویژه صنعت، به تعدادی مهندس صنایع و مهندس مکانیک، آقا و ترجیحا با سابقه کار نیازمند است.محل کار: جاجرودمتقاضیان رزومه خود را به info@avijehsanat.com  ایمیا کنند.تلفن تماس برای اطلاعات بیش تر: ۰۹۱۲۴۱۰۵۳۹۳