پیشنهاد شگفت انگیز (۲): تخفیف ۳۴درصدی زبان تخصصی (مدت محدود)

متن اطلاعیه دپارتمان تخصصی مهندسی صنایع

به اطلاع داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد می رساند، موسسه پژوهش طرح های تشویقی و پیشنهادات شگفت انگیز خود را در مقاطع زمانی خاص برای دروس، بسته ها، آزمون و یا سایر خدمات ارائه خواهد نمود.

این پیشنهادات عموما با ظرفیت محدود و در زمان محدود ارائه می شود و هدیه ای است برای مخاطبانی که از سایت دپارتمان به صورت دائم بازدید نموده و پیشنهادات جدید را رصد می نمایند.

پیشنهادات از طریق منوی جدید پیشنهادات شگفت انگیز در صفحه اصلی قابل رویت است که به صورت معکوس تا اتمام مهلت ثبت نام زمان آن رو به کاهش خواهد بود.

طریقه ثبت نام در کلیه پیشنهادهای شگفت انگیز، فقط به صورت غیرحضوری و آنلاین است. به هنگام ثبت نام حتما در بخش توضیحات قید نمایید که مربوط به پیشنهاد شگفت انگیز است.

اولیــن پیشنهاد شگفت انگیز
کلاس زبان تخصصی استاد شایان (ویژه تابستان)
زمان برگزاری پنج شنبه ساعت ۱۴:۳۰ الی ۱۷:۳۰
شروع دوره ۲۰ تیر
مدت دوره ۳۹ ساعت
هزینه اصلی کلاس ۱۵۰٫۰۰۰ تومان
هزینه پیشنهاد شگفت انگیز ۹۹٫۰۰۰ تومان
اعتبار ثبت نام در طرح ساعت ۲۰ دوشنبه ۲۷ خرداد
ظرفیت ثبت نام این طرح تنها ۵ نفـــر

استاد شایان از با سابقه ترین مدرسان زبان تخصصی صنایع در حوزه کارشناسی ارشد هستند، که تالیفات پاسخ ۸ سال کنکور سراسری صنایع و سیستم، ۸ سال کنکور آزاد صنایع و سیستم، ۸ مرحله آزمون صنایع و سیستم را با نگاه دانش داشته اند و اکنون در حال نگارش کتاب زبان عمومی و تخصصی مهندسی صنایع هستند. ایشان فارغ التحصیل کارشناسی ارشد مهندسی صنایع از دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی و دارای مقالات متعدد صنایعی به زبان انگلیسی هستند. همچنین وی طراح انحصاری آزمونهای بزرگ موسسه پژوهش با بیشترین شباهت به کنکور سراسری هستند.

جهت ثبت نام در این طرح از بر روی گزینه زیر کلیک نمایید:

مدیر سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست بعدی

استخدام مهندس صنایع 26 خرداد 92

ی ژوئن 16 , 2013