پذیرش ۲۵۰۰ نفر در کنکور دکتری دانشگاه آزاد/ زمان دقیق برگزاری آزمون

رئیس مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی با اشاره به زمان برگزاری آزمون دکتری سال ۹۱ در اسفندماه امسال، ظرفیت پذیرش در این آزمون را اعلام کرد که بر اساس آن مرکز آزمون ۲ هزار و ۵۰۰ نفر از داوطلبان کنکور دکتری را می پذیرد.

عبدالله سجادی جاغرق در گفتگو با خبرنگار مهر، گفت: زمان برگزاری کنکور دکتری تخصصی ۹۱ دانشگاه آزاد اسلامی با یک جا به جایی زمانی روزهای ۴ و ۵ اسفندماه سال جاری است.

رئیس مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی پس از اتمام زمان ثبت نام در کنکور دکتری تخصصی این دانشگاه، در گفتگو با خبرنگار مهر، درباره ظرفیت پذیرش در این دوره از مقطع دکتری، گفت: حدود ۲ هزار ۵۰۰ نفر در این آزمون پذیرفته می شوند.

وی خاطرنشان کرد: با این حال هنوز ظرفیت پذیرش نهایی نشده و نمی توان با قطعیت دراین باره سخن گفت.

سجادی جاغرق گفت: پذیرش دانشجوی دکتری تخصصی در ۱۲۸ رشته و گرایش انجام می شود که از این تعداد ۲۸ رشته فنی و مهندسی، ۳۱ رشته علوم پایه، ۱۶ رشته دامپزشکی، ۳۰ رشته کشاورزی، ۷۵ رشته علوم انسانی و ۲ رشته هنر در نظر گرفته شده است.

 

ایوزیان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست بعدی

استخدام مهندس صنایع- 5 دی 90

س دسامبر 27 , 2011
۱-      شرکت گاما (سهامی خاص) به عنوان یکی از بزرگترین شرکت های پیمانکاری بخش خصوصی فعال در زمینه نفت و گاز و پتروشیمی افراد واجد شرایط زیر را دعوت به همکاری می نماید.تسلط به زبان انگلیسی برای واجدین شرایط زیر به عنوان امتیاز در نظر گرفته خواهد شد. ردیف کد […]