پذیرش دانشجوی مقطع دکترا در دانشگاه زنجان

رئیس دانشگاه زنجان گفت: بیش از ۱۱۲ دانشجو در مقطع دکترا از مهر‌ماه سال جاری در این دانشگاه پذیرش می‌شوند.
پرتال دانشگاهی به نقل از محسن افشارچی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در زنجان، اظهار کرد: بیش از ۳۰۰ دانشجو در ۵۳ رشته در مقطع دکترا از مهرماه سال جاری در دانشگاه زنجان تحصیل می‌کنند.

وی با بیان اینکه به منظور گسترش تحصیلات تکمیلی و با پیگیری مسئولان دانشگاه در ترم اول سال تحصیلی ۹۳-۹۲ طبق موافقت شورای گسترش و برنامه‏‌ریزی آموزش عالی و اعلام پرتال سازمان سنجش آموزش کشور، دانشگاه زنجان در ۵۳ رشته گرایش مقطع دکترا اقدام به پذیرش دانشجو می‌کند.

رئیس دانشگاه زنجان با اشاره به پذیرش بیش از ۱۱۲ دانشجو در این مقطع، تصریح کرد: تعداد دانشجویان دکترا این دانشگاه به ۳۰۵ نفر افزایش می‌یابد.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه تولید علم در مقطع دکترا دانشگاه زنجان را با جهش مطلوبی مواجه می‌کند، مسئولان دانشگاه با اخذ مجوز راه‏‎‌اندازی پردیس بین‌الملل، تلاش‌‏هایی را در خصوص افزایش سطح کیفی این مهم انجام داده‌اند.

افشارچی با اشاره به رشد کمی ۴۰۰ درصدی گرایش‌‏های دکترا دانشگاه زنجان خاطرنشان کرد: در حال حاضر در ۸۷ رشته در مقطع کارشناسی ارشد دانشجو می‌پذیریم.

وی با اشاره به جذب دانشجو در ۶۲ رشته در مقطع کارشناسی تصریح کرد: در یک رشته مقطع کاردانی نیز دانشجو در این دانشگاه جذب می‌شود.

رئیس دانشگاه زنجان با بیان اینکه با حضور بیش از ۱۱ هزار دانشجو در ۳ سال اخیر این دانشگاه شتاب خوبی به منظور اعتلای علمی کشور به خود گرفته است، یادآور شد: امیدواریم با برنامه‌ریزی‌‏های انجام شده در آینده نزدیک شاهد افزایش‏ علمی کمی و کیفی دانشگاه باشیم..seasontd.ir/index.php/about-us/infocontact

ایوزیان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست بعدی

استخدام مهندس صنایع 23 خرداد 92

پ ژوئن 13 , 2013
کارفرمایان محترم می توانندآگهی های استخدام خود در زمینه های مرتبط با مهندسی صنایع را به صورت رایگان برای درج در این فهرست به آدرسinfo@iedep.com   ارسال نمایند. اختصاصی باشگاه مهندسان صنایع ایران: ۱-  یک شرکت نرم افزاری جهت اجرای یکی از پروژه های خود نیاز به مهندس صنایع با شرایط […]