پذیرش دانشجوی دکتری مهندسی صنایع در دانشگاه آزاد واحد تهران جنوب

رئیس دانشکده صنایع دانشگاه آزاد واحد تهران جنوب از جذب دانشجوی دکتری در ۴ گرایش رشته مهندسی صنایع در این واحد دانشگاهی خبر داد.
دکتر فرشید عبدی رئیس دانشکده صنایع دانشگاه آزاد واحد تهران جنوب گفت:پس از ۲ سال پیگیری مستمر این واحد دانشگاهی دانشگاه آزاد اسلامی سرانجام شاهد تصویب ارائه مقطع دکتری رشته مهندسی صنایع در ۴ گرایش اتوماسیون، برنامه ریزی ، تولید و تحقیق در عملیات و مهندسی سیستم هستیم.
وی در ادامه بیان کرد: از بهمن ماه سال جاری با توجه به نتایج آزمون سال گذشته با ظرفیت حدود ۶ نفر برای هر گرایش خواهیم بود .
دکتر عبدی اظهار داشت: پس از واحد علوم تحقیقات دانشگاه آزاد واحد تهران جنوب تنها واحد دانشگاهی می باشد که هر ۳ مقطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری رشته مهندسی صنایع را دارد و مقطع دکتری این دانشگاه در دفترچه کنکور دکتری امسال دانشگاه آزاد اسلامی درج می شود.
وی در پایان افزود: با توجه به این که دانشکده مهندسی صنایع واحد تهران جنوب بزرگ ترین دانشکده صنایع سراسر کشور است برای برگزاری دوره دکتری این رشته از اساتید به نام استفاده می کنیم و طی ۲ ماه آینده امکانات تحصیلی و آزمایشگاهی این دانشکده را برای این مقطع تحصیلی تکمیل خواهیم کرد.

 

ایوزیان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست بعدی

مصاحبه اختصاصی با رتبه 18 کنکور صنایع - صنایع ۹۱

ج دسامبر 21 , 2012
سلام دپارتمان طبق برنامه ای که داره، با رتبه های برتر کنکور امسال دپارتمان یه سری مصاحبه ترتیب داده. مصاحبه یازدهم با آقای میثم عاروان رتبه ۱۸ صنایع-صنایع هست. شما می تونید از لینک زیر این مصاحبه رو مطالعه کنید. طی روزهای بعد باز هم مصاحبه روی سایت قرار خواهد […]