ویژه: بزودی راه اندازی بخش مهندسی کیفیت در انجمن سایت با حضور دکتر امیری و ایوزیان

با صحبت هایی که با دوست خوبم آقای دکتر امیرحسین امیری داشتم، قرار شد یه بخشی توی انجمن راه بندازیم که در مورد کنترل کیفیت و مهندسی کیفیت مطلب بنویسیم و جواب دوستان دانشجو رو بدیم. این می کار می تونه شروعی برای استفاده ی کاملا علمی از انجمن سایتمون باشه. یعنی در ادامه ما بنا داریم از تحصیل کرده ها و با سابقه های حوزه های دیگر مهندسی صنایع دعوت کنیم که بخش هایی توی انجمن سایت راه اندازی کنن و اینطوری انجمن می تونه به یه مرجع قابل اعتنا از لحاظ علمی تبدیل بشه.

 

فعلا این بخش مهندسی کیفیت می تونه برای دانشجویان مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد که تمایل به کارهای نزدیک به آمار و کیفیت دارن خیلی کمک کنه، می تونن توش سوالاتشونو بپرسن یا با خوندن مقاله ها دید خوبی نسبت به این حوزه ی مهندسی صنایع پیدا کنن یا می تونن پروژه های کارشناسی و ارشدشون رو با کمک این بخش تعریف کنن و…

 

خلاصه به زودی زود یعنی تا آخر فروردین منتظر راه اندازی این بخش در انجمن باشید و اگر تا حالا توی انجمن عضو نشدید حتما عضو بشید و پیگیر باشید. چون این انجمن بالاخره با کمک شما قراره یه چیزی از توش دربیاد.

 

برای همه تون آرزوی موفقیت می کنم

ایوزیان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست بعدی

اولین جلسه مشاوره اردیبهشت ماه

ی آوریل 18 , 2010
بنا بر برنامه ریزی های انجام شده جلسه بعدی مشاوره دکتر ایوزیان روز چهارشنبه مورخ۱۳۸۹٫۰۲٫۰۱درموسسه بینش(پاسارگاد سابق)برگزار خواهد شد.جهت رزرو جا وکسب اطلاعات بیشتربا شماره تلفن۸۸۹۱۳۷۶۷تماس حاصل فرمایید.