نشست رایگان راهکارهای موفقیت در صنایع/۲شنبه ۲۹ آذر

همواره بسیاری از افرادی که در مقطع کارشناسی در رشته های مهندسی صنایع یا مدیریت تحصیل نموده اند با این سوال مواجه هستند که آیا ادامه تحصیل بدهند یا مشغول به کار شوند…

همچنین افرادی که تحصیل میکنند با این سوال مواجه هستند که چه کار هایی برای موفقیت بیشتر تحصیلی و شغلی میبایست انجام دهند.

و دسته ای از افراد هم که مشغول به کار هستند دنبال پاسخ به این سوال هستند که برای ارتقاء سمت شغلی و درامدی خود چه کارهایی میبایست انجام دهند.

موضوعاتی از قبیل مواردی که گفتته شد همچنین سوالاتی مانند اینکه در چه مسیر شغلی وارد شوم؟ چگونه وارد شوم؟ و … یکی از دغدغه‌های اصلی افرادی است که یا تاکنون شغلی را تجربه نکرده‌اند و مشغول تحصیل بوده اند و یا به تازگی وارد بازار کار شده‌اند، میباشد.

این دغدغه در فارغ التحصیلان رشته مهندسی صنایع یا رشته های مدیریت به دلیل تنوع زیاد موضوعات کاری و تفاوت زیاد آن‌ها، پررنگ تر است.

موسسه آموزش عالی آزاد توسعه این نشست را برای پاسخ گویی به سوالات فوق و همچنین صرفه جویی در زمان و آشنایی با راه های کسب مزیت های رقابتی برای علاقه مندان رشته های صنایع و مدیریت یا افرادی که از رشته های مختلف غیر از صنایع، علاقه مند به کار یا ادامه تحصیل در حوزه مهندسی صنایع میباشند، تدوین نموده است.

نشست راه کار های موفقیت در مهندسی صنایع

سخنران: دکتر مجید ایوزیان

زمان برگزاری: دوشنبه ۲۹ آذر ساعت ۱۵ تا ۱۷

مکان برگزاری: موسسه پژوهش

 به دلیل محدود بودن ظرفیت اولویت با افرادی است که زودتر رزرو کرده باشند.

جهت رزرو نشست راه کار های موفقیت در مهندسی صنایع کلیک نمایید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر میتوانید به سایت Tihe.ac.ir مراجعه نموده و با با شماره ۰۲۱۸۶۷۴۱ (موسسه پژوهش) تماس حاصل فرمایید.

دوره های تخصصی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

استخدام مهندس صنایع 22 آذر 95 (7 مورد)

د دسامبر 12 , 2016
کارفرمایان محترم می توانندآگهی های استخدام خود در زمینه های مرتبط با مهندسی صنایع را به صورت رایگان برای درج در این فهرست به آدرس iedepcrm@gmail.com  ارسال نمایند. ۱- استخدام مهندس صنایع , بدون سابقه کار , (شهرک صنعتی پایتخت) تلفن: ۰۹۳۵۵۳۱۸۳۹۳ جهت دریافت ۶ مورد بعدی آگهی های استخدام مهندس […]