نتایج دومین تکمیل ظرفیت کنکور ارشد۹۰ اعلام شد

نتایج تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۰ از سوی سازمان سنجش کشور اعلام شد و پذیرفته شدگان نهایی می توانند در روزهای ۱۸ و ۱۹ دی ماه برای ثبت‌نام به موسسه آموزش عالی مربوطه مراجعه کنند.

به گزارش خبرنگار مهر، فهرست پذیرفته شدگان نهایی سری دوم از کد رشته‌های امتحانی تکمیل ظرفیت و ظرفیتهای جدید باقیمانده در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۰ به ترتیب حروف الفبا در سایت سازمان سنجش منتشر شده است.

آن دسته از داوطلبانی که متقاضی کد محلهای تحصیلی از کد رشته‌های امتحانی باقیمانده (به غیر از کد محلهای تحصیلی که نتایج نهایی آنان در سری اول اعلام شده است) مندرج در سایت سازمان سنجش و هفته نامه پیک سنجش ۴ مهر و ۱۱ مهر بودند و فهرست اسامی آنان در سری دوم اعلام نتایج نهایی (به همراه این اطلاعیه) به عنوان پذیرفته شده نهایی در سایت سازمان سنجش درج شده لازم است در یکی از روزهای یکشنبه و یا دوشنبه ۱۸ و ۱۹ دی ماه با همراه داشتن مدارک ثبت‌نامی برای ثبت‌نام به موسسه آموزش عالی ذیربط مراجعه کنند.

پذیرفته شدگان نهایی که قبلاً در یکی از دانشگاهها و موسسات آموزش عالی در ردیف پذیرفته شدگان نهایی قرار گرفته‌اند، لازم نیست از محل قبولی قبلی انصراف دهند، بلکه با آنان همانند دانشجوی انتقالی رفتار خواهد شد و توسط موسسه محل قبولی مندرج در این اطلاعیه، مدارک ثبت نامی افراد مذکور از محل قبولی قبلی آنان درخواست می شود. قبولی قبلی آن دسته داوطلبانی که اسامی آنان در این اطلاعیه نیز به عنوان پذیرفته شده درج شده است، لغو است.

آن دسته از پذیرفته‌شدگانی که اسامی آنان به عنوان پذیرفته شده نهایی در دوره‌های روزانه به همراه این اطلاعیه در سایت اینترنتی این سازمان درج شده، حتی در صورت عدم ثبت نام در محل قبولی مندرج در این اطلاعیه نیز، حق ثبت نام و شرکت در آزمون تحصیلات تکمیلی سال ۹۱ را ندارند.

چنانچه قبولی قبلی آنان نیز مربوط به دوره روزانه باشد حتی با دادن انصراف از تحصیل در رشته‌های تکمیل ظرفیت حق شرکت درآزمون سال بعد را نخواهند داشت.

مدارک مورد نیاز در اطلاعیه ۸ شهریور ۹۰ در سازمان سنجش درج شده است. عدم مراجعه در تاریخ های مقرر به منزله انصراف از تحصیل در کد رشته محل مربوطه تلقی می شود.

ایوزیان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست بعدی

تغییر فرآیند انتخاب رشته در آزمون دکتری

چ ژانویه 4 , 2012
رئیس سازمان سنجش و آموزش کشور با اشاره به برنامه زمانی ثبت نام و برگزاری دومین آزمون نیمه متمرکز دکتری تخصصی سال ۹۱، گفت: مراحل طراحی سئوال این آزمون با توجه به تعداد ۱۵۵۰ منبع امتحانی آغاز شده است. محمدحسین سرورالدین در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: آزمون دکتری نیمه متمرکز ۹۱ […]