نتایج آزمون دکتری دانشگاه آزاد اسلامی اعلام شد

نتایج نهایی ۱۶۴ رشته دکتری دانشگاه آزاد اسلامی از لحظاتی قبل در سامانه اعلام نتایج مرکز آزمون این دانشگاه منتشر شد.

به گزارش خبرنگار مهر، نتایج نهایی ۱۶۴ رشته دکتری دانشگاه آزاد اسلامی لحظاتی پیش در سامانه اعلام نتایج مرکز آزمون این دانشگاه به نشانی www.azmoon.com اعلام شد.

داوطلبان می توانند از هم اکنون با مراجعه به این پایگاه اینترنتی و با وارد کردن مشخصات فردی و شماره داوطلبی، کارنامه خود را مشاهده کنند.

با آنکه دانشگاه آزاد در ۱۷۳ رشته، آزمون دکتری خود را بهمن ماه سال گذشته برگزار کرد اما عصر امروز نتایج نهایی ۱۶۴ رشته این مقطع تحصیلی اعلام خواهد شد و بر اساس اعلام مرکز آزمون دانشگاه آزاد، نتایج ۹ رشته دیگر آزمون دکتری به زودی در اختیار داوطلبان قرار می گیرد.
همچنین داوطلبان شرکت کننده در بخش بدون آزمون دکتری دانشگاه آزاد می توانند عصر امروز در پایگاه اینترنتی یاد شده وضعیت قبولی خود را مشاهده کنند.
اطلاعیه مربوط به زمان و چگونگی ثبت نام از داوطلبان روز سه شنبه ۵ مهرماه از طریق پایگاه روابط عمومی مرکز آزمون به نشانی www.pubr-azmoon.com در دسترس داوطلبان قرار خواهد گرفت و به طور همزمان در روزنامه آفرینش منتشر می شود.
پذیرفته شدگان دکتری دانشگاه آزاد می توانند روزهای چهارشنبه و پنجشنبه ۶ و ۷ مهرماه به واحدهای دانشگاهی محل پذیرش، جهت ثبت نام مراجعه کنند.
به گزارش مهر، در آزمون دکتری دانشگاه آزاد ۲ هزار و ۵۰۰ نفر پذیرفته شدند که به گفته عبدالله سجادی جاغرق – رئیس مرکز آزمون این ظرفیت در مقایسه با سال گذشته تغییری نکرده است.

ایوزیان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست بعدی

آخرین وضعیت منابع کنکور دکتری/ اعلام مراجع تخصصی تهیه منابع آزمون

د سپتامبر 26 , 2011
قائم مقام سازمان سنجش آموزش کشور از تخصصی تر شدن منابع آزمون دکتری نیمه متمرکز خبر داد و گفت: منابع آزمون نیمه متمرکز دکتری تخصصی برای پذیرش در سال ۹۱ به زودی اعلام می شود. دکتر ابراهیم خدایی در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: کمیته های تخصصی شورای عالی انقلاب […]