مهم: راه اندازی انجمن سایت، با ایده های خودتان انجمن را بسازید

2

همزمان با پایان یافتن سال ۸۸ و با عنایت به نیاز دانشجویان و ایجاد محفلی برای هم اندیشی و تبادل نظر دانشجویان صنایع سراسر کشور و پاسخگویی به نیازهای اساسی آنها، بر آن شدیم تا انجمن سایت(Forum) را راه‌اندازی کنیم.

به همین منظور در حال حاضر این زیربخش‌ها برای انجمن در نظر گرفته شده‌اند که با پیشنهاد شما امکان تغییر در این زیربخش‌ها و یا افزودن موضوع خاصی به آنها فراهم است، منتظر ایده ها و کمک های شما هستیم. دوستانی هم که تمایل دارند به مدیریت انجمن نیز کمک کنند کامنت بگذارند. بخش های فعلی انجمن عبارتند از:
 
۱٫ کارشناسی ارشد و کنکور:

۲٫ کارشناسی مهندسی صنایع

۳٫ طرح سوالات و مشکلات درسی 

۴٫موضوعات و مطالب مرتبط به رشته‌ی صنایع

۵٫ دانلود نرم‌افزارها و آموزش‌های مرتبط با مهندسی صنایع

 

۶٫ پیشنهاد ارتقای انجمن و همکاری با مدیریت انجمن 


۷٫ راهنمای استفاده و عضویت در انجمن و آخرین قوانین حاکم بر آن 

نیاز به ذکر است که بخش‌های فوق هنوز تکمیل نشده‌اند و با عضویت شما و شرکت شما در مباحث به زودی و انشاءالله تا پایان تعطیلات نوروز باستانی‌مان، تکمیل و بهینه‌سازی خواهند شد. 
این بخش تنها متعلق به شما دوستان عزیز می‌باشد و برای کمک به تحصیل و هدفمند کردن آن و از میان بردن برخی از دغدغه‌های فکری دانشجویان مهندسی صنایع سراسر کشور ایجاد شده است.
نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را راجع به انجمن سایت و بخش‌های آن را با ما در میان گذارید.
Forum(a).jpg
همچنین به منظور خانه‌تکانی سایت و نوسازی فضای آن، همزمان با فرا رسیدن بهار و سالی که نوید سرسبزی و امید برای ماست، این سایت به زودی از حالت آزمایشی خارج شده و گرافیک و شمایل آن دستخوش تغییرات گسترده‌ای خواهد شد. نظرات خود را پیرامون این تغییرات با ما درمیان بگذارید.
 

Reblog this post [with Zemanta]


ایوزیان

2 دیدگاه برای “مهم: راه اندازی انجمن سایت، با ایده های خودتان انجمن را بسازید

  1. سلام استاد خسته نباشید .سایت خیلی جالبی دارید. چندتا پیشنهاد دارم استاد می شه به قسمتی برای معرفی کتاب باشه کتابایی که خوندنش برای بچه های صنایع لازمه نه فقط برای کنکور، از لیسانس به بعد … یا یه قسمتی باشه که نرم افزار های صنایعی رو علاوه بر معرفی یاد بده یعنی بشه گام به گام باهاش پیش رفت و یاد گرفت و یا موارد کاری با این نرم افزار ها رو یاد بگیریم . یه پیشنهاد دیگه اینکه اگه میشه قسمته گپ های دوستانه از اشکالات درسی جدا بشه خیلی بهتر میشه اینطوری بچه های قویتر هم می تونن به اشکالات جواب بدن هم زحمت شما کمتر می شه هم سرعت بالا میره. به هر حال این سایت واقعا فوق العاده است . از زحمات شما ممنونم امیدوارم همواره موفق و سربلند باشید.

  2. سلام استاد،چقدر خوبه که شما انقدر به فکر بچه های صنایع هستید.
    یه سوال،می خواستم ببینم بچه های رشته های به جز صنایع (البته به خاطر عشق به رشته صنایع درسهای رشته صنایع رو از درسهای رشته خودشون بهتر بلدند)هم می تونن عضو انجمن باشن؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

طبقه بندی تستهای آمار کنکورهای آزاد سه سال گذشته

چ مارس 31 , 2010
با توجه به درخواست دوستان دانشجو، تست های آمار کنکور سه سال اخیر دانشگاه آزاد را که از کتاب من آمده اند؛ در هر فصل پیدا کرده ام و ارجاع آن مشخص شده است. برای مشاهده کلیک کنید.