ملاقات مسئولین پیام نور با دانشجویان معترض به شهریه دکتری

 دانشجویان پذیرفته شده در مقطع دکتری دانشگاه پیام نور این روزها نسبت به افزایش شهریه خود معترض هستند و اعلام کردند دانشگاه پیام نور شهریه امسال را برای این مقطع ۱۰۰ درصد افزایش داده است و اطلاع رسانی لازم را نیز در این زمینه انجام نداده است.در همین باره، به فرشاد ابراهیم پور – معاون اداری مالی دانشگاه پیام نور-  پیشنهاد شد که یک ملاقات عمومی با دانشجویان دکتری ورودی جدید داشته باشد.وی در این باره، اعلام کرد: تمام دانشجویان دکتری ورودی جدید که نسبت به افزایش شهریه خود گله مند هستند می توانند دوشنبه هفته آینده ساعت ۱۰ در سازمان مرکزی پیام نور حضور یابند و با من گفتگو کنند.معاون اداری مالی دانشگاه پیام نور همچنین با استناد به مصوبه هیأت امنای این دانشگاه در خصوص افزایش شهریه دکتری در سال تحصیلی جدید، رقم این شهریه را اعلام کرد که به آن اشاره می شود.

مصوبه: به استناد بند ب ماده ۲۰ قانون برنامه پنجم توسعه، شهریه دانشجویان دوره های دکتری ورودی مهرماه ۹۳-۹۲ با رعایت سقف تعیین شده وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و به شرح ذیل به تصویب رسید.

جدول شهریه ورودیهای جدید دکتری

گروه آموزشی شهریه ثابت(حداقل ۸ ترم) به ریال شهریه متغیر به ریال شهریه کل به تومان
علوم انسانی ۲۱٫۸۲۱٫۲۵۰ ۴٫۳۶۴٫۲۵۰ تا ۳۵ میلیون
علوم پایه شامل ریاضی، آمار، فیزیک، شیمی و زیست شناسی // // //
کشاورزی شامل رشته های کشاورزی // ۶٫۴۰۰٫۹۰۰ تا ۴۰ میلیون
فنی و مهندسی // ۷٫۲۷۳٫۷۵۰ تا ۴۵ میلیون

 این مصوبه به تایید مهدی ایرانمنش – معاون وزیر و رئیس مرکز هیأتهای امنا و هیأتهای ممیزه مرکزی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری رسیده است.

ایوزیان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست بعدی

استخدام مهندس صنایع 28 شهریور 92

پ سپتامبر 19 , 2013
کارفرمایان محترم می توانندآگهی های استخدام خود در زمینه های مرتبط با مهندسی صنایع را به صورت رایگان برای درج در این فهرست به آدرسjobs@iedep.com ارسال نمایند. ۱-  سامه آرا،مشاور پیاده سازی SAP در شرکتهای پتروپارس و گلستان، جهت فعالیت در محیط پویا و دانش محور نیاز به جذب مهندس […]