مشاوره رایگان شنبه ۲۸ فروردین

1

باتوجه به درخواست های  دانشجویان این جلسه روز شنبه مورخ۱۳۸۸٫۰۱٫۲۸درموسسه برگزار می گردد.جهت رزرووکسب اطلاعات بیشتربا شماره تماس ۸۸۹۱۳۷۶۷تماس حاصل فرمایید.

ایوزیان

یک دیدگاه برای “مشاوره رایگان شنبه ۲۸ فروردین

  1. با سلام خدمت استاد عزیزم . بنده افتخار شاگردی شما رو در مقطع لیسانس در علم و صنعت و درس آمار داشم. ازتون خواهشمندم راجع به چند موضوع بنده را راهنمایی نمایید.متاسفانه ارشدم رو دارم تو دانشگاه تربیت معلم واحد تهران می گیرم که چون آموزش محور هست قاعدتا از اینکه برا دکترا بخونم مایوسم. چون فکر می کنم حتی اگه تو آزمونش قبول بشم تو مصاحبه بخاطر نداشتن پایان نامه رد می شم. ولی از ترافیک دکترا در سالهای آینده می ترسم و می خوام زودتر اقدام کنم. خواهشمندم اگه نکته خاصی رو راجع به دکترا و منابعش و نحوه خوندنش و یا وجود کلاس خوب آمادگی برای آزمون دکترا دارید از راهنمایی تون ما را بهره مند کنید. خواهشا اگه زحمتی نیست از طریق ایمیل بنده را راهنمایی کنید چون به دلیل مشغله کاری و کار شرکتی متاسفانه امکان حضور در تهران را غیر از ساعات کلاس ارشد دانشگاهم ندارم. می خوام اگر بشه و مطمئن از خوندن برای دکترا بشم از کار استعفا بدم و خوندن رو شروع کنم. منتظر راهنمایی های ارزندتون هستم. بازم متشکرم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست بعدی

تاسیس کرسی کارآفرینی در دانشگاه تهران

ج آوریل 16 , 2010
ایران امتیاز تاسیس «کرسی کارآفرینی» در منطقه آسیا و اقیانوسیه را به خود اختصاص داد سازمان تربیتی،‌ علمی و فرهنگی سازمان ملل متحد (یونسکو) موافقت خود را با تاسیس کرسی کارآفرینی در دانشگاه تهران اعلام کرد و جمهوری اسلامی ایران موفق شد تا امتیاز راه اندازی این کرسی را در […]