فرصت جدید ثبت نام دوره ی نکته و تست آزاد

1

دوستانی که تمایل به شرکت در دوره های نکته و تست آزاد آمار و تحقیق در عملیات دارند می توانند برای ثبت نام به  خیابان ولیعصر، بالاتر از میدان ولیعصر، کوچه ناصر، ساختمان پاسارگاد مراجعه کنند یا با شماره ی ۸۸۹۱۳۷۶۷ تماس بگیرند.

بروز شده:

با توجه به اینکه تنها یک جلسه از درس آمار تا پیش از عید برگزار شده است و کلاس تحقیق نیز بعد از عید شروع می شود، دوستانی که تمایل دارند در کلاس های نکته و تست آزاد بعد از عید شرکت کنند از ۷ تا ۱۵ فروردین برای درس های آمار و تحقیق فرصت ثبت نام دارند. در صورتیکه که تعداد ثبت نامی ها قابل توجه باشد یک جلسه ی جبرانی نیز برای آنها در نظر گرفته خواهد شد.   

ایوزیان

یک دیدگاه برای “فرصت جدید ثبت نام دوره ی نکته و تست آزاد

  1. سلام استاد ایوزیان
    یک فکری هم برای بچه های شهرستانی بکنید و کلاس ها یا درس ها را بصورت مکاتبه ای یا اینترنتی برگزار بفرمائید تا ما بچه های دوستدار شما ، بتونیم از محضرتون استفاده بکنیم.
    ممنون و متشکرم
    محمدزاده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست بعدی

فراخوان دانشگاه صنعتی اصفهان برای جذب هیأت علمی و بورس تحصیلی دکتری

ی مارس 7 , 2010
دانشگاه صنعتی اصفهان به منظور تحقق اهداف برنامه توسعه خود در رشته های مختلف از بین متقاضیان دارای مدرک دکتری و دانشجویان متعهد و ممتاز دوره دکتری که امتحان جامع خود را با موفقیت گذرانده‌اند؛ برای همکاری علمی دعوت کرد. به گزارش سرویس صنفی آموزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، متقاضیان […]