فراخوان اعزام به خدمت مشمولان فارغ التحصیل دانشگاهها

2

سازمان وظیفه عمومی ناجا در اطلاعیه‌ای کلیه مشمولان فارغ‌التحصیل دارای برگ اعزام به خدمت به تاریخ یکم آبانماه ۱۳۹۰ را فراخواند.

به گزارش خبرگزاری مهر، در این اطلاعیه آمده است: به اطلاع تمامی مشمولان فارغ التحصیل دانشگاهی که برگ آماده به خدمت از سازمان وظیفه عمومی ناجا به تاریخ اول آبانماه سال ۱۳۹۰دریافت داشته‌اند می رساند که نحوه و چگونگی اعزام به خدمت دوره ضرورت آنان در قالب معرفی نامه مشمولان به مراکز آموزش به اطلاع رسیده است و این افراد باید براساس اطلاعات مندرج در آن برگ اقدام کنند.

لذا آندسته از مشمولانی که به هر دلیل تا کنون موفق به دریافت معرفی نامه مشمولان به مراکز آموزش نشده اند می‌توانند به نزدیکترین دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس+۱۰) مراجعه و نسبت به دریافت برگ مذکور اقدام کنند.

لازم به تاکید است که تمامی مشمولان باید در تاریخ تعیین شده اوراق مربوط به اعزام خود را مانند: برگ اعزام به خدمت، برگ واکسیناسیون، معرفی نامه مشمولان به مراکز آموزش و سایر مدارک مورد نیاز از جمله شناسنامه، کارت ملی و … در هنگام مراجعه به وظیفه عمومی به همراه داشته باشند.

ایوزیان

2 دیدگاه برای “فراخوان اعزام به خدمت مشمولان فارغ التحصیل دانشگاهها

 1. سلام
  استاد یه سوال داشتم تو این زمینه
  من اگر تابستان سال آینده درسم تمام بشه میتونم تو کنکور ۹۲ شرکت کنم و مشکلی برای سربازی رفتنم پیش نیاد . یا باید خودمو ۹ ترمه بکنم؟؟
  البته الان دارم میخونم برای امسال ولی میخوام ببینم اگر نتونستم قبول بشم سال دیگه هم امکان شرکت کردن دارم با توجه به مسائل سربازی؟!!!؟

  1. سلام
   نه مشکلی ندارید. بعد از فارغ التحصیلی شش ماه وقت دارید تا دفترچه رو ارسال کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست بعدی

برنامه کلاسهای آمار و تحقیق در شهرستانها

پ اکتبر 6 , 2011
سلام طبق اعلام موسسه برنامه شهرستانها برای دوره پاییز به صورت زیره: کلاسهای آمار و تحقیق نمایندگی هاس استانی دپارتمان تخصصی مهندسی صنایع و سیستم، به شرح زیر و بر طبق زمانبندی که در ادامه می آید، آغاز خواهند شد: تخفیف کلاس ها: ۲۰ درصد تخفیف ویژه دانشجویان شرکت کننده […]